FLISAC Apartamenty Powiśle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Elektryczna, oferowane bezpośrednio przez Ghelamco

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, ul. Elektryczna 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

FLISAC Apartamenty Powiśle

18 zdjęć

FLISAC Apartamenty Powiśle
FLISAC Apartamenty Powiśle
FLISAC Apartamenty Powiśle
FLISAC Apartamenty Powiśle

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Markowska
  Pod wynajem

  Nowa Markowska

  Wawel Development

  Mieszkanie Szmulowizna, Praga-Północ, Warszawa
  ul. Markowska 5
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 27-46 m2
  • Mieszkań: 114
  • Pokoje: 1-2
 • Bliska Residence
  od: 10 975 zł/m2

  Bliska Residence

  Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.

  Mieszkanie Kamionek, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Bliska 17
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 19-69 m2
  • Mieszkań: 72
  • Pokoje: 1-2
 • Grzybowska 37
  od: 17 628 zł/m2
  Pod wynajem

  Grzybowska 37

  Matexi Polska Sp. Z o.o.

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  ul. Grzybowska 37
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 31-79 m2
  • Mieszkań: 98
  • Pokoje: 1-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 14 parków w okolicy

Opis Inwestycji

FLISAC Apartamenty Powiśle logo

Apartamenty gotowe do odbioru!

FLISAC Apartamenty Powiśle to ekskluzywny apartamentowiec zlokalizowany w niezwykle modnej części warszawskiego Powiśla, u zbiegu ulic Tamka i Wybrzeże Kościuszkowskie - zaledwie 30 metrów od stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Znajduje się w nim 85 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 34 do 150 metrów kwadratowych, które oprócz komfortowego rozkładu pomieszczeń mają do zaoferowania swoim mieszkańcom przestronne, wyposażone w oświetlenie loggie oraz tarasy.

Na poziomach -1 i -2 znajduje się parking oraz komórki lokatorskie. Mieszkańcy skorzystają również z rowerowni. Na lokatorów czeka ponadto foyer z recepcją i usługą concierge, wewnętrzny wertykalny ogród, a na dachu zaś – panoramiczny taras z zielonym terenem rekreacyjnym, z którego roztacza się przepiękny widok na Wisłę i jej prawobrzeżną zieleń. Całości dopełnia wysoki standard wykończenia części wspólnych, obejmujący kamienne i metalowe okładziny w korytarzach, cichobieżne windy, duże, jasne okna wykonane z drewna i aluminium, szklane balustrady oraz ażurowe żaluzje zewnętrzne.

Ważnym atutem inwestycji FLISAC jest również jej otoczenie. Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły oraz kultowych Bulwarów Wiślanych biegnących wzdłuż jej brzegu. Liczne tereny zielone, fontanny, kilkadziesiąt kilometrów ścieżek rowerowych i biegowych czy siłownie na świeżym powietrzu zachęcają do aktywnego wypoczynku. W okolicy znajdują się również liczne klimatyczne kawiarnie, piekarnie, wykwintne restauracje z daniami z czterech stron świata, sklepy oraz bogaty wachlarz ośrodków kulturalno-rozrywkowych. Jest tutaj również nowo powstałe nowoczesne centrum handlowo-usługowe.

Na szczególną uwagę zasługuje także doskonale rozwinięta infrastruktura i wygodna komunikacja z innymi częściami miasta. Okolica gwarantuje także szeroki dostęp do ośrodków edukacyjnych – żłobki, przedszkola, szkoły cieszące się wysoką renomą oraz placówki naukowe.

Gmach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Planetarium Niebo Kopernika, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Polska Akademia Nauk czy

Uniwersytet Warszawski to zaledwie kilka przykładów obiektów położonych w pobliżu inwestycji.

Atrakcyjna lokalizacja, otoczenie oraz wysoki standard nieruchomości sprawiają, że FLISAC Apartamenty Powiśle to jeden z najbardziej ekskluzywnych adresów nie tylko Powiśla, ale i całej Warszawy.

Inwestycja FLISAC Apartamenty Powiśle znajduje się na Powiślu, ul. Elektryczna 2 (1.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ghelamco.

Inwestycja FLISAC Apartamenty Powiśle została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Tereny zielone: Bulwary Wiślane, Ogród Biblioteki Uniwersyteckiej, Park Kazimierzowski, Park Odkrywców, Skwer H. C. Hoovera, Skwer Kahla, Skwer kpt. S. Skibniewskiego "Cubryny", Skwer S. Jankowskiego “Agatona”, prawy brzeg Wisły Kultura i czas wolny: Biblioteka Uniwersytecka, Centrum Nauki Kopernik, Planetarium Niebo Kopernika, Hotel Bristol, Kino Kultura, Kordegarda, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Karykatury, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Pałac Prezydencki, Plac Piłsudskiego, Polska Akademia Nauk, Teatr Ateneum im. S. Jaracza, Teatr Polski im. A. Szyfmana, Elektrownia Powiśle, Pomnik Syreny, liczne restauracje i kawiarnie Edukacja: Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych, przedszkole, liceum, szkoła podstawowa Komunikacja: Stacja metra Centrum Nauki Kopernik (30 m), przystanek autobusowy, stacja kolejowa Warszawa Powiśle, Most Świętokrzyski

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle?

Przyszli mieszkańcy inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum Nauki Kopernik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek Usług Pedagogicznych Zwiazek Nauczycielstwa Polskiego - Placówka w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w odległości 270 m, Punkt Przedszkolny "Maleństwo i Przyjaciele" w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji FLISAC Apartamenty Powiśle w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.02.2021
Data aktualizacji: 26.11.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: