Mozaika VI

Domy na sprzedaż ul. Jemiołuszki, oferowane bezpośrednio przez

Gemma Inwestycje

piaseczyński, Zgorzała, ul. Jemiołuszki

Ceny od: 6 500 zł/m2
Mozaika VI

20 zdjęć

Mozaika VI
Mozaika VI
Mozaika VI
Mozaika VI

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

74 - 137/m2

Przedział pokoi

3 - 5

Kondygnacje

3

Budynki

17

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (9)

od 6 500 zł/m2

Pokoje

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Wpłać 10% ceny przy podpisaniu umowy, a pozostałe 90% dopiero przy odbiorze.

  Wpłać 10% ceny przy podpisaniu umowy, a pozostałe 90% dopiero przy odbiorze. Więcej szczegółów w biurze sprzedaży.

 • Dni Otwarte

  DNI OTWARTE: KAŻDA SOBOTA 9:00 - 15:00

  UMAWIAMY SPOTKANIA INDYWIDUALNIE DROGĄ TELEFONICZNĄ - Z UWAGI NA COVID-19

Stacja kolejowa - Nowa Iwiczna - 890 m

Przystanek Autobusowy - 240 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 18 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja, 5 sklepów, 13 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 17 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku: 8 miejsc, zakup obowiązkowy, cena: 25 000 zł brutto zewnętrzne: 18 miejsc, zakup obowiązkowy, cena: 10 000 zł brutto

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 4 domy bliźniaki, 5 domów szeregowych

Powierzchnie domów:

od 74 do 137 m²

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 585 500 do 835 800 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 9 212 zł

Opis płatności:

transze płatności

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna: 20000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 3 zł/m²

Opis inwestycji

Mozaika VI logo

Naszą inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz walory estetyczne. Każdy z naszych podwarszawskich domów posiada funkcjonalny i przestronny układ tak aby spełnić oczekiwania większości rodzin. Domy o metrażach 50 -150 m2 posiadają także poddasze do własnej aranżacji. Do tego na szczególną uwagę zasługują okrągłe okna w kuchniach i łazienkach oraz ogrody - strefa indywidualnego, zielonego komfortu. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią jeszcze bardziej spotęgowały pragnienia posiadania własnego ogrodu. My te pragnienia jak najbardziej rozumiemy i staramy się, żeby nasze projekty domów w Lesznowoli jak najbardziej były do nich dostosowane.

Domy na naszym osiedlu mieszkaniowym w Lesznowoli są energooszczędne i funkcjonalne. Tworzymy je w oparciu o najnowsze projekty, rozwiązania i technologie budowlane. Wyróżnia Nas kompleksowość: przeprowadzamy zmiany lokatorskie, obsługujemy kredyty, wykańczamy pod klucz. Jakość zarówno w wykonaniu inwestycji jak i w obsłudze Klientów jest dla Nas najwyższą wartością!

Inwestycja Mozaika VI znajduje się w Zgorzale, ul. Jemiołuszki (0.5 km od Warszawy), jest realizowana przez Gemma Inwestycje.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 17 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Mozaika VI w sprzedaży jest 9 nowych domów o powierzchni od 74 do 137 metrów kwadratowych , w cenie od 585 500 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Gemma Inwestycje przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja realizowana jest na obrzeżach Warszawa - Ursynów, w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej, na terenie gminy Lesznowola. Niewątpliwy atut to bliskość stacji kolejowej PKO JEZIORKI i PKP NOWA IWICZNA - pieszo tylko 16 minut od wyjścia z budynku. Na rogu inwestycji przewidujemy lokale usługowe – pieszo tylko 5 minut!

Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 25 minut - od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę. Niedaleko realizowana jest obecnie budowa trasy N-S, która będzie niewątpliwie kluczowa w infrastrukturze drogowej na tym obszarze. Dostępna jest również komunikacja miejska w postaci kolei, którą szybko dojedziemy do Warszawy lub Piaseczna. W bliskiej okolicy znajduje się bardzo bogato rozbudowana infrastruktura handlowa (Centrum Janki, Auchan, Leroy Merlin, Mysiadło), a także doskonale rozwijające się placówki edukacyjne na terenie gminy (rozbudowy szkół w Mysiadle, Zamieniu). Niewątpliwe stanowi to ogromny atut w położeniu całej inwestycji domów na obrzeżach Ursynowa.

Zamieszkaj w domu pod Warszawą i ciesz się wyborem przez lata!

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mozaika VI?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mozaika VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 890 metrów od inwestycji Mozaika VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mozaika VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mozaika VI znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prozdrowotne RamTamTam w odległości 570 m, przedszkole w odległości 580 m, Niepubliczne Przedszkole nr 3 "Nutka" w odległości 680 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mozaika VI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Tu wzrastam - Psycholog w odległości 720 m, Makrodent w odległości 900 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mozaika VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 620 m znajduje się Lewiatan, w odległości 680 m znajduje się Żabka, w odległości 890 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mozaika VI w odległości 310 m znajduje się basen, w odległości 480 m znajduje się boisko / kort, w odległości 490 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.06.2020
Data aktualizacji: 14.11.2023
Mozaika VI logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Krańcowa 36/1, 02-493 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Dni otwarte w każdą sobotę od 9 do 15!

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: