Mozaika V

11 zdjęć

Mozaika V
Mozaika V
Mozaika V
Mozaika V

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Mozaika V dostępnych jest 11 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (11)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Promocje

 • Dni Otwarte

  DNI OTWARTE: KAŻDA SOBOTA 9:00 - 15:00

  UMAWIAMY SPOTKANIA INDYWIDUALNIE DROGĄ TELEFONICZNĄ - Z UWAGI NA COVID-19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 13 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku: 8 miejsc, zakup obowiązkowy, cena: 25 000 zł brutto zewnętrzne: 18 miejsc, zakup obowiązkowy, cena: 10 000 zł brutto.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów bliźniaków, 5 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

od 74 do 161 m².

Powierzchnie działek:

od 75 do 203 m².

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 515 600 do 764 800 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 300 do 6 925 zł.

Opis płatności:

transze płatności.

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna: 20000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Mozaika V logo

W ramach czwartego już etapu inwestycji Mozaika oferujemy wygodne domy o niebanalnej aranżacji na terenie gminy Lesznowola. Naszą inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz walory estetyczne. Każdy z naszych podwarszawskich domów posiada funkcjonalny i przestronny układ tak aby spełnić oczekiwania większości rodzin. Domy o metrażach 50 -150 m2 posiadają także poddasze do własnej aranżacji. Do tego na szczególną uwagę zasługują okrągłe okna w kuchniach i łazienkach oraz ogrody - strefa indywidualnego, zielonego komfortu. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią jeszcze bardziej spotęgowały pragnienia posiadania własnego ogrodu. My te pragnienia jak najbardziej rozumiemy i staramy się, żeby nasze projekty domów w Lesznowoli jak najbardziej były do nich dostosowane.

Rozpoczęcie budowy: III kw. 2021 r.

Zakończenie prac budowlanych: I kw. 2023 r.

Domy na naszym osiedlu mieszkaniowym w Lesznowoli są energooszczędne i funkcjonalne. Tworzymy je w oparciu o najnowsze projekty, rozwiązania i technologie budowlane - instalujemy odnawialne źródła energii. Wyróżnia Nas kompleksowość: przeprowadzamy zmiany lokatorskie, obsługujemy kredyty, wykańczamy pod klucz. Jakość zarówno w wykonaniu inwestycji jak i w obsłudze Klientów jest dla Nas najwyższą wartością!

Inwestycja Mozaika V znajduje się w Zgorzale, ul. Jemiołuszki (0.5 km od Warszawy), jest realizowana przez Gemma Inwestycje.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Mozaika V w sprzedaży jest 11 nowych domów o powierzchni od 74 do 161 metrów kwadratowych, w cenie od 515 600 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 77 m2 w cenie od 515 600 zł (3 domy)
 • 6-pokojowe o powierzchni od 110 do 137 m2 w cenie od 645 800 zł (5 domów)
 • 7-pokojowe o powierzchni od 135 do 161 m2 w cenie od 720 800 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Gemma Inwestycje przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja realizowana jest na obrzeżach Warszawa - Ursynów, w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej, na terenie gminy Lesznowola. Niewątpliwy atut to bliskość stacji kolejowej PKO JEZIORKI i PKP NOWA IWICZNA - pieszo tylko 16 minut od wyjścia z budynku. Na rogu inwestycji przewidujemy lokale usługowe – pieszo tylko 5 minut! Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 25 minut - od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę. Niedaleko realizowana jest obecnie budowa trasy N-S, która będzie niewątpliwie kluczowa w infrastrukturze drogowej na tym obszarze. Dostępna jest również komunikacja miejska w postaci kolei, którą szybko dojedziemy do Warszawy lub Piaseczna. W bliskiej okolicy znajduje się bardzo bogato rozbudowana infrastruktura handlowa (Centrum Janki, Auchan, Leroy Merlin, Mysiadło), a także doskonale rozwijające się placówki edukacyjne na terenie gminy (rozbudowy szkół w Mysiadle, Zamieniu). Niewątpliwe stanowi to ogromny atut w położeniu całej inwestycji domów na obrzeżach Ursynowa. Zamieszkaj w domu pod Warszawą i ciesz się wyborem przez lata!

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mozaika V?

Data publikacji: 30.06.2020
Data aktualizacji: 21.07.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zgorzale

Oferty w Zgorzale

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: