Żeromskiego 53

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGC DEWELOPER Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Browary Wrocławskie(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Jedności Narodowej (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 10 000/m2
  Browary Wrocławskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 59 - 425 m2
  Archicom S.A.
 • Promenady Wrocławskie - lokale(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 979 netto/m2
  Promenady Wrocławskie - lokale
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 58 m2
  Vantage Development S.A.
 • La Boheme(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Niemcewicza (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  La Boheme
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 249 - 261 m2
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

6-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy „ŻEROMSKIEGO 53” został oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku. W inwestycji znajduje się 56 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.Na ostatnim piętrze lokale mieszkalne zostały wyposażone w duże tarasy. Na poziomach -1 oraz 0 zlokalizowane są miejsca postojowe. Dbając o Państwa komfort wyposażymy budynek w niskoszumową windę, izolowane szachty techniczne, okna o zwiększonej izolacji akustycznej oraz podgrzewany wyjazd z garażu podziemnego. Budynek będzie ogrodzony od strony wewnętrznego dziedzińca oraz monitorowany 24h.

Inwestycja Żeromskiego 53 znajduje się na Ołbinie, Żeromskiego 53 (2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera GC DEWELOPER Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO Sp. K..

Inwestycja Żeromskiego 53 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żeromskiego 53 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 65 metrów kwadratowych.

Deweloper GC DEWELOPER Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 56 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Osobne, zamykane garaże na poziomie parteru..
Udogodnienia: monitoring, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Żeromskiego 53

Wygodę w codziennym użytkowaniu mieszkania zapewni lokalizacja inwestycji - centrum miasta z bardzo dobrym połączeniem komunikacji miejskiej (zarówno do Rynku jak i do Placu Grunwaldzkiego). Bliskość 5 uczelni, to również atut dla potencjonalnej dużej grupy najemców. - 15 minut tramwajem do Uniwersytetu Wrocławskiego - 15 minut tramwajem do Placu Grunwaldzkiego - 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego - linie: OL, 1 ,4, 6, 8, 11, 23 - Komfortowa odległość do sklepów wielkopowierzchniowych oraz usług - Bliskość terenów zielonych: Park Tołpy, Ogród Botaniczny, trasa spacerowo-rowerowa wzdłuż Odry

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 450 metrów od inwestycji Żeromskiego 53 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Damrota (20723).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Żeromskiego 53 znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 55 w odległości 100m, Przedszkole nr 55 w odległości 100m, Szkoła Podstawowa Nr 78 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Azalia. Apteka. Szklarz B., mgr, w odległości 350 m znajduje się Apteka Lege Artis, w odległości 500 m znajduje się Anna. Apteka. Leki gotowe i recepturowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się PlanetGastro, w odległości 250 m znajduje się Bank Millennium S.A., w odległości 300 m znajduje się Nocna Pizza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Krystianbalowski.pl, w odległości 300 m znajduje się KS Karłowice. Wiktorowski M., w odległości 450 m znajduje się Fitness Błękitna Laguna.

Data publikacji: 08.02.2018

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie