Amsterdam

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dmowskiego, oferowane bezpośrednio przez

GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Dmowskiego 17c-i

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 587 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Amsterdam

24 zdjęcia

Amsterdam
Amsterdam
Amsterdam
Amsterdam

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 155 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Amsterdam logo

Elegancki, harmonijny 8-piętrowy, przestrzenny formą i skalą budynek mieszkalno-usługowy „AMSTERDAM” został oddany do użytku w lutym 2016 roku. W inwestycji znajduje się 155 mieszkań i 3 lokale usługowe. Zdecydowana większość mieszkań w inwestycji „Amsterdam” ma ekspozycję na słoneczne strony świata. 2,3 lub 4 pokojowe układy z balkonami są zaprojektowane tak, by ciekawie wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń.

Do Państwa dyspozycji oddamy lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni – od 36 do 85 m2. Na poziomie -1,0 zlokalizowany będzie garaż podziemny z komfortową liczbą miejsc postojowych. Komórki lokatorskie dedykowane dla mieszkań M2 znajdują się w środkowej części budynku oraz przy miejscach postojowych na kondygnacji -1,0. Ekologiczny charakter inwestycji podkreśliliśmy projektując na dziedzińcu zielony taras - Państwa"prywatny ogród"

Dbając o Państwa komfort wyposażyliśmy budynek w cztery niskoszumowe windy, izolowane szachty techniczne oraz okna o zwiększonej izolacji akustycznej. Infrastruktura budynku w pełni dostosowana jest do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie inwestycji znajduje się ogrodzony zielony skwer z placem zabaw.

Inwestycja Amsterdam znajduje się na Nadodrzu, ul. Dmowskiego 17c-i (1.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.

Inwestycja Amsterdam została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 155 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Amsterdam nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Amsterdam?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Amsterdam mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 654 metrów od inwestycji Amsterdam znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Amsterdam znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Amsterdam znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 2 we Wrocławiu w odległości 36 m, Akademickie Liceum Ogólnokształcące Copernicus w odległości 277 m, Autorska Szkoła Podstawowa Galileo w odległości 316 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Amsterdam jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: duo-med w odległości 485 m, Platinum w odległości 517 m, Endo-Med w odległości 528 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Amsterdam składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 157 m znajduje się Żabka, w odległości 159 m znajduje się Biedronka, w odległości 162 m znajduje się EMS fit factory.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Amsterdam w odległości 244 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort, w odległości 328 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: