Prądnik Park Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Reduta, oferowane bezpośrednio przez Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 563 oferty w najbliższej okolicy!

Prądnik Park Etap II

5 zdjęć

Prądnik Park Etap II
Prądnik Park Etap II
Prądnik Park Etap II
Prądnik Park Etap II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

INWESTYCJA PRĄDNIK PARK TO TRZY BUDYNKI Z EKSPOZYCJĄ WSCHÓD-ZACHÓD . WSZYSTKIE BUDYNKI SĄ 4 PIĘTROWE. NA OSTATNIEJ KONDYGNACJI PRZEWAŻAJĄ NAJLEPSZE WIDOKOWO DUŻE MIESZKANIA.

Mieszkania można dowolnie aranżować według własnego uznania. Są Państwo ograniczeni tylko ścianami nośnymi.

Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznego korzystania przez właścicieli. Pod każdym budynkiem znajduje się dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami.

Inwestycja Prądnik Park Etap II znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Gama-M Sp. z o.o.

Inwestycja Prądnik Park Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Prądnik Park Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gama-M Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

O lokalizacji Prądnik Czerwony to jedna z najprzyjemniejszych dzielnic Krakowa. Znajduje się ona niedaleko centrum miasta i jest z nim bardzo dobrze skomunikowana transportem publicznym jak i siecią nowych ulic. Dzięki ul. Opolskiej możemy w ciągu paru minut dostać się do dowolnego miejsca miasta. Krajobraz Przez Prądnik Czerwony przebiega Szlak Twierdzy Kraków. Dzięki niemu w wolnej chwili możemy rozpocząć spacer śladami krakowskich fortyfikacji z okresu I wojny światowej. Prądnik Czerwony to również mało znany Sudół Dominikański – strumyk, który w przyszłości Rada Dzielnicy chce ożywić i spopularyzować budując wzdłuż niego szlak rowerowy o nazwie „Szlak Prądnika”. Wzdłuż Sudołu Dominikańskiego rośnie naturalny las, który będzie w przyszłości malowniczym parkiem z ławkami i miejscami odpoczynku po przebyciu kolejnych kilometrów rowerem lub pieszo. Atuty Prądnik Czerwony to również bardzo rozbudowana baza handlowo- usługowa. W pierwszej kolejności należy wymienić tu centrum handlowe Krokus. Dodatkowymi atrakcjami są ulokowane obok kino Multikino oraz basen rekreacyjny Park Wodny. W planach jest budowa kolejnego centrum handlowo-usługowego – „Serenada”. Pośród istniejących już osiedli istnieje dobrze rozwinięta sieć placówek edukacyjnych oraz punktów opieki zdrowotnej.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prądnik Park Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prądnik Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Prądnik Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marchołta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prądnik Park Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Park Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka" w odległości 330 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI "SAMODZIELNY MALUCH" w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prądnik Park Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prądnik Park Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się U Rika, w odległości 300 m znajduje się Oaza, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Park Etap II w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Basen, w odległości 290 m znajduje się Gym4 Sp. z o.o..

Data publikacji: 10.06.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: