Prądnik Biały Budynek C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Reduta, oferowane bezpośrednio przez Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 580 ofert w najbliższej okolicy!

Prądnik Biały Budynek C

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

INWESTYCJA PRĄDNIK PARK TO TRZY BUDYNKI Z EKSPOZYCJĄ WSCHÓD-ZACHÓD . WSZYSTKIE BUDYNKI SĄ 4 PIĘTROWE. NA OSTATNIEJ KONDYGNACJI PRZEWAŻAJĄ NAJLEPSZE WIDOKOWO DUŻE MIESZKANIA.

Mieszkania można dowolnie aranżować według własnego uznania. Są Państwo ograniczeni tylko ścianami nośnymi.

Mieszkania na parterze posiadaja ogródki do wyłącznego korzystania przez właścicieli. Pod każdym budynkiem znajduje sie dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami.

Budynek A w pełni wykorzystuje korzystne nachylenie terenu w stronę zachodnią. Mieszkania w nim ulokowane charakteryzują się dobrym nasłonecznieniem. Dzięki wyraźnej odległości od ul. Reduta, oraz dzięki prostopadłemu ulokowaniu budynku względem tej ulicy, do mieszkań nie będzie przenikał hałas ruchu samochodowego.

Inwestycja Prądnik Biały Budynek C znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Reduta (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Gama-M Sp. z o.o.

Inwestycja Prądnik Biały Budynek C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Prądnik Biały Budynek C nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gama-M Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to jedna z najprzyjemniejszych dzielnic Krakowa. Znajduje się ona niedaleko centrum miasta i jest z nim bardzo dobrze skomunikowana transportem publicznym jak i siecią nowych ulic. Dzięki ul. Opolskiej możemy w ciągu paru minut dostać się do dowolnego miejsca miasta.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prądnik Biały Budynek C?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prądnik Biały Budynek C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Prądnik Biały Budynek C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prądnik Czerwony.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prądnik Biały Budynek C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Biały Budynek C znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Einsteinów w odległości 140 m, Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka" w Krakowie w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prądnik Biały Budynek C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 320 m, Centrum Medyczne PROMED w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prądnik Biały Budynek C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Cukiernia Michalscy, w odległości 210 m znajduje się ABC, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Biały Budynek C w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.03.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: