Rezydencja Karłowice

Mieszkania na sprzedaż ul. Przesmyckiego, oferowane bezpośrednio przez G7 Invest Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Przesmyckiego 9
Ceny od: 9 900 zł brutto/m2
Rezydencja Karłowice

8 zdjęć

Rezydencja Karłowice
Rezydencja Karłowice
Rezydencja Karłowice
Rezydencja Karłowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Karłowice dostępnych jest 7 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
3
73,6 m²
Parter
11
3
68,62 m²
2
5
3
89,36 m²
1
3
3
64,47 m²
Parter
6
3
73,46 m²
1
8
3
67,22 m²
1
4
3
91,48 m²
Parter

Opis Inwestycji

Rezydencja Karłowice logo

O inwestycji

Odkryj swoją przystań wygody na wrocławskich Karłowicach. W sercu tej cenionej lokalizacji czeka na Ciebie 14 unikatowych apartamentów. Razem z otoczeniem tworzą przestrzeń, w której po prostu chce się przebywać.

Przyjazna architektura łączy nowoczesną elegancję z butikowym indywidualizmem. Niezależnie czy szukasz ekskluzywnego gniazdka, czy reprezentacyjnego apartamentu – Rezydencja Karłowice oferuje mieszkania od 41 do 112 m2.

Kameralny 2-piętrowy budynek dyskretnie rozgościł się wśród zieleni. Linie balkonów płyną wzdłuż elewacji, podkreślając eleganckie proporcje całości. W szerokich taflach szyb przeglądają się korony drzew. Do wnętrza zapraszają dwie klatki schodowe. Wchodzisz?

Wszystkie lokale zostały wykończone w standardzie premium. Wysokiej jakości materiały cieszą oko i gwarantują komfort codziennego użytkowania. Latem o Twoje samopoczucie zadba klimatyzacja.

Części wspólne to kolejny ukłon w stronę komfortu i najwyższej jakości wykończenia. W obrębie klatki schodowej na jednej kondygnacji znajdują się tylko dwa mieszkania. Pomiędzy piętrami kursuje wygodna, bezszelestna winda. Budynek posiada podziemny parking. Dla wygody mieszkańców przewidziano w nim miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Marzysz o własnym ogródku? Wybierz apartament na parterze. To tutaj rozpościera się kraina kwiatów i krzewów. Teren rezydencji tworzy zamkniętą przestrzeń, na której możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Aby uniknąć niechcianych wizyt, każde mieszkanie wyposażono w wideodomofon.

Rezydencja została pomyślana tak, by sprawiać mieszkańcom przyjemność. Latem, przy lampce dobrego wina, łatwo się w niej przestawić na czas śródziemnomorski. Apartamenty inspirują i uwodzą komfortem. Poza tym to świetna inwestycja i wymarzona lokata kapitału.

Lokalizacja

Karłowice. Jeżeli znasz trochę Wrocław, nie trzeba pisać nic więcej. Jedno z najwyżej ocenianych osiedli w stolicy Dolnego Śląska. Ton nadają mu poniemieckie wille, poeci w nazwach ulic i wszechobecna zieleń.

Osiedle oferuje pełną miejską infrastrukturę - przychodnie, przedszkola, szkoły, apteki, kawiarnie, sklepy, a także rozbudowaną sieć transportu publicznego. Miłośników aktywnego trybu życia ucieszą nadodrzańskie trakty spacerowe - doskonałe także do joggingu czy przejażdżek rowerowych. Można stąd łatwo dojechać do centrum, zrobić zakupy w pobliskich marketach, a potem wrócić do domu, by znów poczuć się jak ogrodzie.

Dotychczasowa zabudowa sprawia, że nowe inwestycje nie zdarzają się tu często. Tym większa jest ich wartość. Doceniają ją zarówno mieszkańcy, jak i rynek. Ty też docenisz Rezydencję Karłowice, gdy tylko zdecydujesz się w niej zamieszkać.

Deweloper

Inwestycję realizuje G7 Invest Sp. z o.o. - firma deweloperska specjalizująca się w obsłudze rynku dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia. Jej managerowie zrealizowali m.in. projekt Odrzańska Residence, w którym luksus i nowoczesność harmonizuje z zabytkowym otoczeniem wrocławskiej starówki. Dzięki doświadczeniu w branży nieruchomości i doskonałemu rozpoznaniu lokalnych trendów G7 Invest może zaoferować obiekty idealnie dostosowane do oczekiwań nabywców. W swojej działalności firma kieruje się dbałością o najwyższy standard wykonania i zadowolenie klienta.

Inwestycja Rezydencja Karłowice znajduje się na Karłowicach, ul. Przesmyckiego 9 (3.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez G7 Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Karłowice w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 64 do 91 metrów kwadratowych, w cenie od 9 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 91 m2 w cenie od 725 976 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców G7 Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, klimatyzacja, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 64 do 91 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 725 976 do 1 054 448 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 900 do 11 800 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu tego, co najważniejsze Rezydencja Karłowice przy ul. Przesmyckiego 9 powstaje w otoczeniu drzew, zieleni i domów willowych. Nieopodal budynku znajduje się modernistyczna wieża ciśnień, będąca charakterystyczną dominantą Karłowic. W pobliżu nowej inwestycji umiejscowione są m.in. centra rekreacyjne, park rozrywki dla dzieci, uczelnie wyższe, placówki medyczne, sklepy, restauracje i znane miejsca spotkań, jak np. Browar Stu Mostów. Zaledwie kilometr dzieli budynek od malowniczej trasy spacerowej i rowerowej nad Odrą. Karłowice posiadają także rozwiniętą infrastrukturę i są doskonale skomunikowane z resztą miasta (linie tramwajowe, autobusowe oraz stacja PKP).

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Karłowice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Karłowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rezydencja Karłowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Daniłowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Karłowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Karłowice znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Dziarskie Smyki 2 w odległości 240 m, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 5 w odległości 290 m, Przedszkole Integracyjne nr 68 >Roku 2000< w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Karłowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okolek w odległości 420 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 650 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Karłowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się DUO, w odległości 280 m znajduje się Kaufland, w odległości 390 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Karłowice w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Zerwa.

Data publikacji: 22.05.2019
Data aktualizacji: 27.07.2021
Rezydencja Karłowice logo

Biuro

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

IGLICA Nieruchomości ul. Kiełbaśnicza 24 50-110 Wrocław

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: