Rezydencja Karłowice

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez G7 Invest Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 279 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • KarLOVEice(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Przesmyckiego 36 (3.9 km od centrum Wrocławia)
  KarLOVEice
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  M3 Invest
 • Potockiego 25(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Potockiego 25 (3.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 14 900 brutto/m2
  Potockiego 25
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 29 - 120 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Wrocław Investment
 • Sołtysowicka 21C(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 000 netto/m2
  Sołtysowicka 21C
  Pod wynajem
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 249
  Powierzchnia: 15 - 43 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Rezydencja Karłowice

Rezydencja Karłowice przy ul. Przesmyckiego 9 to unikatowa inwestycja w północnej części Wrocławia.W zacisznej scenerii, wśród zieleni i zabudowy willowej powstaje kameralny budynek mieszkalny z komfortowymi apartamentami o powierzchni od 41 do 112m2. Wysoki standard nieruchomości dopełnia doskonała renoma dzielnicy. Karłowice nieprzerwanie od początku XX wieku noszą miano „osiedla – ogrodu”.Ta historyczna część miasta, chociaż zlokalizowana w niedalekiej odległości od centrum, oczarowuje ciszą, spokojem oraz bliskością terenów zielonych – parków, skwerów i lasu. Dlatego nowo powstająca Rezydencja Karłowice to elitarna propozycja na mapie Wrocławia – idealna dla tych, którzy cenią sobie wygodę i życie z dala od miejskiego zgiełku.

Inwestycja Rezydencja Karłowice znajduje się na Karłowicach, ul. Przesmyckiego 9 (3.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera G7 Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Karłowice jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Karłowice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 112 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper G7 Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Karłowice

W pobliżu tego, co najważniejsze Rezydencja Karłowice przy ul. Przesmyckiego 9 powstaje w otoczeniu drzew, zieleni i domów willowych. Nieopodal budynku znajduje się modernistyczna wieża ciśnień, będąca charakterystyczną dominantą Karłowic. W pobliżu nowej inwestycji umiejscowione są m.in. centra rekreacyjne, park rozrywki dla dzieci, uczelnie wyższe, placówki medyczne, sklepy, restauracje i znane miejsca spotkań, jak np. Browar Stu Mostów. Zaledwie kilometr dzieli budynek od malowniczej trasy spacerowej i rowerowej nad Odrą. Karłowice posiadają także rozwiniętą infrastrukturę i są doskonale skomunikowane z resztą miasta (linie tramwajowe, autobusowe oraz stacja PKP).

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Rezydencja Karłowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Czajkowskiego (23715).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Karłowice znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 24 we Wrocławiu w odległości 150m, Przedeszkole Integracyjne Nr 68 w odległości 350m, Przedszkole Integracyjne Nr 68 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Psie Pole Sp. z o.o. Zakład opieki zdrowotnej, w odległości 550 m znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, w odległości 600 m znajduje się Amicus. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się UW WYDZ. MII INSTYTUT INFORMATYKI BIBLIOTEKA, w odległości 600 m znajduje się UW WYDZ. NAUK SPOŁECZNYCH BIBLIOTEKA, w odległości 750 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 38.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Klub Sportowy Baseball, w odległości 950 m znajduje się WKK. Klub sportowy, w odległości 1150 m znajduje się Sport Nation s.c. Kornacki K., Szudrowicz Ł..

Data publikacji: 22.05.2019

Data aktualizacji: 23.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie