Osiedlowa House

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Osiedlowa, oferowane bezpośrednio przez

Freedom Nieruchomości

piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedlowa HouseOsiedlowa House

4 zdjęcia

Osiedlowa House
Osiedlowa House
Osiedlowa House
Osiedlowa House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Dom w kameralnej inwestycji, tylko 5 lokali z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Wygodny dojazd do Warszawy i bliskość terenów zielonych dają możliwość aktywnego spędzania czasu oraz odpoczynku w domowym zaciszu.

- kameralna inwestycja tylko 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

- do Lasu Kabackiego im. Stefana Starzyńskiego tylko 1,3 km, do Ogrodu Botanicznego w Powsinie ok. 1,6 km

- dobry dojazd do Warszawy

- pełna infrastruktura miejska

- 3 kondygnacje do zaaranżowania na strefę dzienną i nocną

Osiedlowa House to propozycja dla osób które szukają domu z ogródkiem w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy.

W ramach inwestycji powstaje 5 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej składających się z dwóch typów:

BUDYNEK A (narożny) o pow. ok. 148 m² na działce ok. 230 m² lub 135 m²

PARTER - pow. ok. 49 m², składa się z części kuchennej i salonu, który można zaaranżować tylko na jadalnię i stworzyć strefę spotkań przy rodzinnym stole. Pa parterze mamy jeszcze małą toaletę oraz garaż.

I PIĘTRO - pow. ok. 50 m², mamy tutaj master sypialnię, którą możemy zaaranżować na salon - strefę dzienną, 2 pokoje/sypialnie oraz łazienkę.

II PIĘTRO - pow. ok. 52 m², gdzie możemy zrobić tylko strefę nocną -> master sypialnia oraz 2 mniejsze sypialnie i łazienka.

BUDYNEK B (wewnętrzny) o pow. ok. 130 m² na działce ok. 26 m²

PARTER -> pow. ok. 44 m², składa się z części kuchennej i salonu który można zaaranżować tylko na jadalnię i stworzyć strefę spotkań przy rodzinnym stole. Na parterze mamy jeszcze małą toaletę oraz garaż.

I PIĘTRO - pow. ok. 43 m², gdzie mamy master sypialnię, którą możemy zaaranżować na salon - strefę dzienną, 2 pokoje/sypialnie oraz łazienkę.

II PIĘTRO - pow. ok. 43 m², tutaj możemy zrobić tylko strefę nocną - master sypialnia oraz 2 mniejsze sypialnie i łazienka.

ATUTY

- zakup bezpośrednio od dewelopera

- funkcjonały układ pomieszczeń

- 3 kondygnacje gdzie możemy spokojne zrobić strefę dzienną i nocną

- garaż na jedno auto w bryle budynku i jedno przed budynkiem

- każdy dom z ogródkiem

- łatwy dojazd do Centrum Warszawy

Jest to miejsce dla osób które szukają alternatywy dla mieszkania w mieście, dom z ogródkiem ale blisko do Centrum, gdzie mogą odpocząć po dniu pracy.

Inwestycja Osiedlowa House znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 28 (0.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości.

Inwestycja Osiedlowa House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedlowa House nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedlowa House?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedlowa House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2907 metrów od inwestycji Osiedlowa House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedlowa House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedlowa House znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miś w odległości 228 m, przedszkole w odległości 240 m, Szkoła Odkrywców w odległości 273 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedlowa House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 293 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedlowa House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 278 m znajduje się Sklep warzywny, w odległości 279 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedlowa House w odległości 195 m znajduje się boisko / kort, w odległości 208 m znajduje się basen, w odległości 487 m znajduje się basen.

Data publikacji: 19.04.2022
Data aktualizacji: 03.08.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: