Brzozowa Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Potrzask, oferowane bezpośrednio przez Fox Development

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Potrzask 20

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 749 ofert w najbliższej okolicy!

Brzozowa Residence

5 zdjęć

Brzozowa Residence
Brzozowa Residence
Brzozowa Residence
Brzozowa Residence

Najbliższe inwestycje

 • Słoneczne Miasteczko
  od: 5 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

 • Osiedle Klonowe 11B
  od: 5 465 zł/m2

  Savan Investments

 • Murapol Nowy Złocień

  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Piękne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowo powstającego budynku przy ul. Potrzask 20. Główne atuty tego konkretnie mieszkania, to jego ustawność, ekspozycja oraz widok za oknem. Budynek już stoi, zapraszam do kontaktu i odwiedzin na terenie inwestycji, tak aby zobaczyć przedmiotowe mieszkanie.

Brzozowa Residence to miejsce przeznaczone dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój oraz własną prywatność. Na inwestycję składa się 14 apartamentów o metrażu od 30 - 59 metrów kwadratowych w układzie dwu i trzypokojowym. Sam budynek jest bardzo kameralny, zaledwie dwupiętrowy. Teren osiedla jest ogrodzony, a więc dostęp do niego będą mieli tylko mieszkańcy oraz ich goście. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie jedynie domów jednorodzinnych. Już na etapie koncepcji projektowej całkowicie wykluczyliśmy obecność w budynku lokali usługowych, jak również zapewniliśmy większą ilość miejsc parkingowych niż lokali mieszkalnych. Ideą było stworzenie miejsca dobrego do mieszkania, z poszanowaniem prywatności mieszkańców.

Nowocześnie zaprojektowana bryła budynku została podkreślona przez zastosowanie kolorystyki bieli i szarości. Przeszklone balkony, akcenty z forniru kamiennego oraz antracytowy kolor zewnętrznej stolarki okiennej sprawiają, że budynek ładnie kontrastuje z otaczającą go roślinnością, a co za tym idzie jest przyjemny dla oka i dobrze wpasowuje się w otaczającą go przestrzeń.

Dzięki doświadczeniu oraz współpracy z naszymi wieloletnimi podwykonawcami utrzymujemy wysoką kulturę prac, co bezpośrednio przekłada się na trwałość wznoszonych przez nas budynków, jak i terminowość ich wykonania.

Brzozowa Residence położona jest przy ul. Potrzask 20. W zasięgu zaledwie kilku minut spacerem znajdują się przystanek autobusowy MPK oraz stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej z parkingiem Park&Ride. W bliskiej odległości znajdują się również sklep spożywczy, przedszkole samorządowe oraz szkoła podstawowa. Dobrą komunikację samochodową zapewnia szybkie połączenie z ul. Wielicką oraz obwodnicą Krakowa, które znajdują się 6 minut jazdy od terenu inwestycji.

Nasza oferta obejmuje mieszkania wykończone do stanu deweloperskiego z pełną infrastrukturą wewnątrz i wokół budynku. Zapraszam do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.

Inwestycja Brzozowa Residence znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Potrzask 20 (9.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Fox Development.

Inwestycja Brzozowa Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brzozowa Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 42 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 7 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fox Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
MIESZKANIE •Drzwi wejściowe do mieszkań antywyważeniowe •Ścianki działowe z bloczku Silka 8 cm •Wylewka cementowa •Tynki gipsowe nakładane maszynowo na ściany żelbetowe oraz murowane (bez pomieszczenia łazienki) •Stolarka okienna PCV o współczynniku U max = 1,1 W/m2K, kolor biały wewnątrz, antracyt od zewnątrz •W mieszkaniach na parterze rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym •Balkony na płycie stropowej, barierki ze stali nierdzewnej wypełnione szybą klejoną bezpieczną CZĘŚCI WSPÓLNE •Teren ogrodzony •Domofony przy furtce oraz drzwiach wejściowych do budynku •Dojazdy i chodniki z kostki brukowej •Zorganizowana zieleń na terenach zewnętrznych •Wiata śmietnikowa przy wjeździe na teren inwestycji •Monitoring

Konstrukcja budynku

•Posadowiony na płycie żelbetowej •Ściany zewnętrzne kondygnacji -1 wykonane w technologii TBW •Ściany zewnętrzne żelbetowe •Słupy w garażu, ściany oddzielające mieszkania, ściany klatki schodowej – żelbetowe •Hydroizolacja ścian poziomu -1 •Stropy: żelbetowe monolityczne 20 cm •Komunikacja: płytki gresowe lub ceramiczne, obudowa szachtów instalacyjnych •Klatka schodowa: barierki ze stali czarnej malowanej proszkowo, tynki cementowo – wapienne lub strukturalne malowane farbami zmywalnymi, skrzynki na korespondencję •Brama wjazdowa do garażu panelowa na pilota •Drzwi wejściowe do budynku

Instalacje

•Instalacje: wodna z sieci miejskiej, kanalizacji sanitarnej, zasilanie energią elektryczną, centralne ogrzewanie z własną kotłownią gazową, wentylacja bytowa garażu z czujnikami c.o i LPG, oświetlenie części wspólnych, domofonowa, teletechniczna i RTV •Instalacje elektryczne: tablica mieszkaniowa TM podtynkowa, dla obwodów zasilających kuchnie elektryczne zabezpieczenie trójfazowa 16A •Instalacje niskoprądowe: domofon, telefon, media RTV, Internet, gniazdo RJ45, skrzynka teletechniczna •Instalacje: wody zimnej, kanalizacji, centralnego ogrzewania z kaloryferami i tzw. ręcznikowcem w łazience

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Brzozowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowa Residence znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 135 im. Księcia Kraka w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowa Residence w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2019
Data aktualizacji: 09.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: