Akacjowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Akacjowa, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Goleniów, ul. Akacjowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

AkacjowaAkacjowa

7 zdjęć

Akacjowa
Akacjowa
Akacjowa
Akacjowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 257 do 274 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Akacjowa logo

Planowana inwestycja powstanie w zachodniej części miasta, w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego (budownictwo wielorodzinne), w niedalekiej odległości od rzeki Iny.

Planowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny dwuklatkowy, składający się z segmentu A i segmentu B. Segment A posiada jedną kondygnację podziemną i pięć kondygnacji nadziemnych, natomiast segment B posiada jedną kondygnację podziemną i cztery kondygnacje nadziemne. Na każdej kondygnacji znajdują się komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata. Część mieszkań na parterze posiada ogródki do wyłącznego korzystania, a pozostałe mieszkania balkony.

Zaprojektowane mieszkania posiadają powierzchnie od 42 m2 do 110 m2.

Inwestycja Akacjowa znajduje się w Goleniowie, ul. Akacjowa (9.7 km od Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Akacjowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Akacjowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja umiejscowiona w cichej i spokojnej okolicy zapewni przyszłym mieszkańcom komfort i pozwoli na relaks w otoczeniu zieleni z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum miasta (ok. 4 min samochodem, 15 minut pieszo) lub do Parku Przemysłowego (miejsca pracy wielu mieszkańców Goleniowa).

Powiat Goleniowski położony jest w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego i obejmuje sześć gmin: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Przybiernów, Stepnicę i Osinę.Powiat zajmuje powierzchnię 1617 km 2 i jest zamieszkany przez ok. 79 tys. osób. Utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej Polski. Stolicą powiatu jest miasto Goleniów, oddalone 35 km od Szczecina i 220 km od Berlina. Przez powiat przebiegają dwa główne szlaki komunikacji drogowej (droga krajowa nr 3 Szczecin-Świnoujście i nr 6 Szczecin-Gdańsk) oraz komunikacji kolejowej Szczecin-Świnoujście i Szczecin-Kołobrzeg.W Glewicach, w odległości 7 km od Goleniowa znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, który oferuje stałe połączenia zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akacjowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1466 metrów od inwestycji Akacjowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Goleniów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akacjowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 2 im. Wandy Chotomskiej w odległości 38 m, Bajkowa Akademia w odległości 59 m, przedszkole w odległości 87 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Akacjowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 456 m, Prywatna praktyka stomatologiczna w odległości 465 m, Profi-Med w odległości 586 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 52 m znajduje się Żabka, w odległości 278 m znajduje się Lewiatan, w odległości 349 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa w odległości 334 m znajduje się boisko / kort, w odległości 371 m znajduje się boisko / kort, w odległości 386 m znajduje się Plac do nauki jazdy rowerem.

Data publikacji: 11.01.2021
Data aktualizacji: 01.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: