Osiedle Navigator

Prestiż w morskim klimacie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFHU Adam Prajwocki

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Navigator dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
16B
2
38,8 m²
1
17B
2
38,85 m²
1
53B
2
36,43 m²
4
54B
2
36,41 m²
4
58B
2
36,44 m²
4
59B
2
35,21 m²
4
60B
2
36,45 m²
4
61B
2
36,43 m²
4
64B
2
36,46 m²
4
65B
2
40,67 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle Navigator – Prestiż w morskim klimacieOsiedle Navigator to wyjątkowy projekt położony nad samym morzem Bałtyckim.Budynek B jest kolejnym etapem udanego projektu Osiedle Navigator, w którym zakończony został już Budynek A.Nowoczesna marynistyczna architektura osiedla umiejscowiona jest w tradycyjnej historycznej części Kołobrzegu tuż obok Portu Rybackiego w dobrze skomunikowanej części miasta.Osiedle Navigator to nowoczesna forma, słoneczna przestrzeń, przestronne balkony i dużo przeszkleń.Każdy z budynków kompleksu posiadać będzie cichobieżną windę, natomiast na zielonym dziedzińcu zaplanowany jest tematyczny bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Etap B Osiedla Navigator posiadać będzie zewnętrzne miejsca postojowe, podziemną halę garażową oraz nowoczesne dwupokojowe mieszkania o powierzchniach od ok. 32 m2 do ok. 41 m2.Prace budowlane Etapu B rozpoczynamy w kwietniu 2018 r., zaś zakończenie planowanie jest na III kwartał 2019 r.Zapraszamy do zapoznania się z nowym ciekawym projektem Etapem B Osiedla Navigator.

Inwestycja Osiedle Navigator znajduje się w Kołobrzegu, ul. Rybacka 12 (1.4 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera FHU Adam Prajwocki.

Inwestycja Osiedle Navigator została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Navigator pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 35 do 41 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 41 m2 (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FHU Adam Prajwocki przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 35 do 41 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Navigator

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Navigator mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Navigator znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jedności Narodowej - kościół 1 Nr 03.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Navigator składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Netto, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Navigator w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Basen, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 24.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie