Osiedle Leśne IV etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Czapury, oferowane bezpośrednio przez

Family House Sp. z o.o.

poznański, Czapury, Czapury

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 814 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Leśne IV etap IIOsiedle Leśne IV etap II

6 zdjęć

Osiedle Leśne IV etap II
Osiedle Leśne IV etap II
Osiedle Leśne IV etap II
Osiedle Leśne IV etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny już etap Osiedla Leśnego w Czapurach, malowniczo położonej wsi wzdłuż rzeki Warty. Na niewielkim wzgórzu w otoczeniu lasów Nadleśnictwa Babki oraz przy rzece Głuszynce aktualnie wybudowanych zostało już ponad 350 domów jednorodzinnych i mieszkań. Drugi etap Osiedla Leśnego IV położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, dzięki czemu nieruchomości będą otoczone naturalną zielenią. W ramach tej części inwestycji proponujemy zakup mieszkań w różnorodnych opcjach: z ogrodem, balkonem, garażem i kotłownią lub strychem. W ofercie znajdują się 132 mieszkania trzypokojowe o metrażu od 50 m2 do 60 m2 w zabudowie szeregowej lub w Willi Leśnej.Standard deweloperski dostępnych w ofercie nieruchomości obejmuje: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, całość instalacji a także bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. Wraz z rozbudową osiedla zadbamy również o infrastrukturę, powstaną zatem podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem. Co ważne, cena oferowanych lokali nie ulegnie zmianie i będzie kształtowała się już od 2560 zł netto/m kw.Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, ponieważ współpracujemy z wieloma bankami oraz doradcami kredytowymi. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2012

Inwestycja Osiedle Leśne IV etap II znajduje się w Czapurach (1.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Family House Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Leśne IV etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśne IV etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Family House Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Czapury to podmiejska miejscowość usytuowana w południowej części powiatu poznańskiego, przy prawym brzegu rzeki Warty. Miejscowość należy do gminy Mosina i jest oddalona o ok. 12 km od centrum Poznania, dokąd można dojechać autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej. Atutem lokalizacji Czapur jest położenie pośród terenów leśnych, w zacisznej i spokojnej okolicy. Miejscowość zamieszkuje prawie 1,5 tys. osób, ale wciąż rozwija się zabudowa mieszkaniowa. Dominuje niskie budownictwo jednorodzinne i szeregowe. Familijne szeregowce występują na Osiedlu Leśnym oraz powstają w północnej części miejscowości, w pobliżu granic Poznania. W promieniu kilkunastu kilometrów od Czapur rozciągają się tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego z Jeziorem Góreckim oraz Ośrodkiem Muzealno-Dydaktycznym w Jeziorach. W oddalonych o 5 km Daszowicach znajduje się pływalnia, a w pobliżu miejscowości – kilka ośrodków jeździeckich. W czasie ok. 25 minut można dojechać z Czapur do poznańskich centrów handlowych oraz ważniejszych instytucji kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II?

Dojazd z Czapur do oddalonego o 12 km centrum Poznania zajmuje ok. 25 minut. Do miasta kursują z miejscowości autobusy miejskiej komunikacji – linia nr 527. Z Czapur można również dojechać do pobliskich Daszowic i Wiórka, a także do pętli na Starołęce autobusami komunikacji gminnej (linia nr 107). Najbliższe dworce PKP zlokalizowane są w Puszczykowie i Luboniu, a więc w promieniu ok. 15 km od miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2893 metrów od inwestycji Osiedle Leśne IV etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiry.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Leśne IV etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa imienia Arkadego Fiedlera w odległości 6 m, szkoła w odległości 12 m, Prywatny Żłobek Familijne Skrzaty w odległości 676 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Leśne IV etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 975 m znajduje się Żabka, w odległości 996 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II w odległości 67 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: