Osiedle Leśne IV etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Czapury, oferowane bezpośrednio przez Family House Sp. z o.o.

poznański, Czapury, Czapury

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 262 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Leśne IV etap II

6 zdjęć

Osiedle Leśne IV etap II
Osiedle Leśne IV etap II
Osiedle Leśne IV etap II
Osiedle Leśne IV etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny już etap Osiedla Leśnego w Czapurach, malowniczo położonej wsi wzdłuż rzeki Warty. Na niewielkim wzgórzu w otoczeniu lasów Nadleśnictwa Babki oraz przy rzece Głuszynce aktualnie wybudowanych zostało już ponad 350 domów jednorodzinnych i mieszkań. Drugi etap Osiedla Leśnego IV położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, dzięki czemu nieruchomości będą otoczone naturalną zielenią. W ramach tej części inwestycji proponujemy zakup mieszkań w różnorodnych opcjach: z ogrodem, balkonem, garażem i kotłownią lub strychem. W ofercie znajdują się 132 mieszkania trzypokojowe o metrażu od 50 m2 do 60 m2 w zabudowie szeregowej lub w Willi Leśnej.Standard deweloperski dostępnych w ofercie nieruchomości obejmuje: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, całość instalacji a także bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. Wraz z rozbudową osiedla zadbamy również o infrastrukturę, powstaną zatem podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem. Co ważne, cena oferowanych lokali nie ulegnie zmianie i będzie kształtowała się już od 2560 zł netto/m kw.Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, ponieważ współpracujemy z wieloma bankami oraz doradcami kredytowymi. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2012

Inwestycja Osiedle Leśne IV etap II znajduje się w Czapurach (1.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Family House Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Leśne IV etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśne IV etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Family House Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Czapury to podmiejska miejscowość usytuowana w południowej części powiatu poznańskiego, przy prawym brzegu rzeki Warty. Miejscowość należy do gminy Mosina i jest oddalona o ok. 12 km od centrum Poznania, dokąd można dojechać autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej. Atutem lokalizacji Czapur jest położenie pośród terenów leśnych, w zacisznej i spokojnej okolicy. Miejscowość zamieszkuje prawie 1,5 tys. osób, ale wciąż rozwija się zabudowa mieszkaniowa. Dominuje niskie budownictwo jednorodzinne i szeregowe. Familijne szeregowce występują na Osiedlu Leśnym oraz powstają w północnej części miejscowości, w pobliżu granic Poznania. W promieniu kilkunastu kilometrów od Czapur rozciągają się tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego z Jeziorem Góreckim oraz Ośrodkiem Muzealno-Dydaktycznym w Jeziorach. W oddalonych o 5 km Daszowicach znajduje się pływalnia, a w pobliżu miejscowości – kilka ośrodków jeździeckich. W czasie ok. 25 minut można dojechać z Czapur do poznańskich centrów handlowych oraz ważniejszych instytucji kultury.

Komunikacja

Dojazd z Czapur do oddalonego o 12 km centrum Poznania zajmuje ok. 25 minut. Do miasta kursują z miejscowości autobusy miejskiej komunikacji – linia nr 527. Z Czapur można również dojechać do pobliskich Daszowic i Wiórka, a także do pętli na Starołęce autobusami komunikacji gminnej (linia nr 107). Najbliższe dworce PKP zlokalizowane są w Puszczykowie i Luboniu, a więc w promieniu ok. 15 km od miejscowości.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle Leśne IV etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czapury Szkoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Leśne IV etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W CZAPURACH w odległości 50 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśne IV etap II w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: