Family House Sp. z o.o. logo

Family House Sp. z o.o.

Poznań, ul. Półwiejska 28/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Family House to znany na poznańskim rynku deweloper. Od ponad 7 lat kiedy jest na rynku wybudował i sprzedał ponad 800 domów i mieszkań. To pozwala zaliczyć go do jednej z najszybciej rozwijających się spółek w tej branży. Największymi atutami realizowanych przez Family House inwestycji jest atrakcyjna cena i zachowany przy tym wysoki standard wykończenia oraz ciekawa lokalizacja.

Spółka specjalizuje się w segmencie mieszkań popularnych. Poprzez dostosowanie swojej oferty do potrzeb osób szukających własnego M, może pochwalić się wysoką sprzedażą, która przekłada się na szybki rozwój. To z kolei sprawia, że stała się ważnym punktem na wielkopolskiej liście deweloperów. Co ważne jako nieliczna na poznańskim rynku, łączy działalność deweloperską z budowlaną, przez co w 100 proc. czuwa nad jakością terminowością i profesjonalizmem prowadzonych prac. A co więcej w ten sposób ogranicza koszty i oferuje konkurencyjne ceny, ponieważ nie zatrudnia podwykonawców.

Family House ma w swojej ofercie mieszkania powstające w budynkach wielorodzinnych w Poznaniu, jak i mieszkania w zabudowie szeregowej, które zlokalizowane są w podpoznańskich Czapurach. Bez względu na rodzaj inwestycji, Spółka przy każdym projekcie przywiązuję dużą wagę do funkcjonalności i wygody, aby mieszkania w pełni spełniały oczekiwania ich przyszłych właścicieli.

Spółka zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań dostępnych w Poznaniu oraz w Czapurach.

Zakończyliśmy sprzedaż 10 inwestycji

Kontakt

Family House Sp. z o.o. logo
Family House Sp. z o.o.
Poznań, ul. Półwiejska 28/5
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: