Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piechoty 38

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piechoty Łanowej, oferowane bezpośrednio przez

EUROVILLA Miasteczko Wilanów

Warszawa, Wilanów, Wilanów Niski, ul. Piechoty Łanowej 38

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piechoty 38Piechoty 38

3 zdjęcia

Piechoty 38
Piechoty 38
Piechoty 38

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 3 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (3)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc) : Zakup 2 miejsc jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Piechoty 38 jest wyjątkową propozycją, wyznaczającą nowy standard kameralnych inwestycji klasy premium. Nowoczesna elegancka bryła, jakość materiałów i technologie użyte w projekcie stanowią najwyższy poziom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z inwestycją i ofertą trzech wyjątkowych apartamentów, po jednym na każdą kondygnację.

Niebanalna i przełamana bryła budynku, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i technologii oraz panoramiczne duże i liczne przeszklenia – to tylko niektóre elementy Piechoty 38, które sprawiają że jest to synonim luksusu i elegancji. Cały projekt realizowany jest zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, dzięki czemu długo będzie wyróżniał się na rynku nieruchomości premium.

Inwestycja Piechoty 38 znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Piechoty Łanowej 38 (7.9 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi EUROVILLA Miasteczko Wilanów.

Inwestycja Piechoty 38 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piechoty 38 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Stary Wilanów to najbardziej prestiżowa lokalizacja południowej części Warszawy, a nasza inwestycja znajduje się w samym jej centrum. Wśród willowej zabudowy i cichych spokojnych uliczek, odnajdą Państwo komfort i ciszę, której tak bardzo brakuje w innych częściach miasta. Sąsiedztwo historycznego Pałacu im. Jana III Sobieskiego z pięknym parkiem przypałacowym i jeziorem, a także licznych placówek dyplomatycznych podnoszą prestiż lokalizacji.

Ważnym aspektem jest także bliskość najlepszych międzynarodowych szkół, takich jak: The British School Warsaw czy American School of Warsaw.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piechoty 38?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piechoty 38 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 298 metrów od inwestycji Piechoty 38 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kosiarzy 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piechoty 38 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piechoty 38 znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polish British Academy of Warsaw w odległości 337 m, szkoła w odległości 338 m, szkoła w odległości 343 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piechoty 38 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 340 m, Przychodnia Lekarska w odległości 764 m, Villa Dent w odległości 834 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piechoty 38 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 316 m znajduje się FRAC, w odległości 373 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 509 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piechoty 38 w odległości 160 m znajduje się basen, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.05.2021
Data aktualizacji: 25.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023