Eresco logo

Eresco

Poznań, ul. Kamienicka 11
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Nasze przedsiębiorstwo utworzyli ludzie od lat pracujący w branży budowlanej, którzy pragnęli stworzyć firmę nie tylko dla odniesienia zysku lecz przede wszystkim dla satysfakcji budowania, zadowolenia inwestora oraz ludzi pracujących w firmie, gdzie – choć to zabrzmi w dzisiejszych czasach infantylnie – można byłoby doświadczyć radości z budowania. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż na rynku budowlanym istnieje wiele firm i zapewne każda z nich będzie zachwalać siebie jako ta jedyna najlepsza. Również zdajemy sobie sprawę z tego, iż bardzo ciężko jest przekonać inwestorów do wyboru naszej firmy, gdy stoi się przed decyzją wyboru wykonawcy inwestycji, przy braku wcześniejszej kooperacji. W takim momencie każdy inwestor winien sobie zdać sprawę, iż tak naprawdę budowle tworzą ludzie nie firmy, iż inwestor wybierający choćby największą firmę budowlaną z ogromnym doświadczeniem musi zdać sobie sprawę z tego, że jego inwestycja będzie prowadzona przez konkretnych pojedynczych ludzi, którzy winni posiadać doświadczenie niezbędne do wykonania danego zadania i choć działają oni w imieniu firmy, to jednak konkretny człowiek, nie nazwa firmy, jest "twarzą" i "rękami", które są odpowiedzialne – choć to zabrzmi górnolotnie – za zadowolenie klienta a tym samym za zadowolenie własnych przełożonych.

Nasza firma nie należy do firm, które są międzynarodowymi gigantami, jednak w świetle powyższych stwierdzeń oraz naszych dotychczasowych dokonań możemy stwierdzić iż jest tą, która wzbudziła zadowolenie inwestorów, co jest dla nas ogromną satysfakcją poza poczuciem dumy podjęcia wyzwania i zrealizowania go.

W naszym przedsiębiorstwie pracują ludzie, którzy od lat związani są z realizacją inwestycji budowlanych w różnych zakresach tak budownictwie kubaturowym jak i w robotach powierzchniowych. Wiemy, iż każda budowa jest praktycznie prototypem i nie można podchodzić rutynowo tak do inwestora jak i do wykonywanego projektu, pewne zakresy wymagają indywidualnych rozwiązań jak i elastyczności. Sądzimy, iż dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy zaufanie inwestorów oraz osiągnięcie zakładanych celów.

Posiadamy w sprzedaży 32 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Bulwary Bolesława Chrobrego
  gotowe
  Na terenie dawnych koszarów w centrum Gniezna, powstaje unikalny kompleks mieszkaniowy Bulwary Bolesława Chrobrego. W 1. etapie dostępne będą budynki mieszkalne składające się z 4 kondygnacji naziemnych z antresolą, lokalami usługowymi oraz największym parkingiem podziemnym w Pierwszej Stolicy! Kompleks powstaje w poszanowaniu dla historii, zachowując charakter dawnej architektury. Elewacja

  Bulwary Bolesława Chrobrego

  od 8 100 /m2
  ul. Chrobrego , Gniezno(0.6 km od centrum)
  Eresco

Kontakt

Eresco logo
Eresco
Poznań, ul. Kamienicka 11
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: