Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Polana Pod Sosnami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Szczerbińskiego, oferowane bezpośrednio przez

EKOPARK

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Ul. Szczerbińskiego 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 140 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Polana Pod SosnamiPolana Pod Sosnami

6 zdjęć

Polana Pod Sosnami
Polana Pod Sosnami
Polana Pod Sosnami
Polana Pod Sosnami

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Polana pod Sosnami to inwestycja położona w południowej części Krakowa, w jednym z najbardziej bezpiecznych, czystych i zielonych rejonów miasta.

To idealne miejsce w otoczeniu Lasku Borkowskiego, parku Solvay oraz niskiej zabudowy mieszkaniowej z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, gdzie każdy znajdzie ciszę i spokój po dniu wypełnionym pracą. Niewątpliwym jej atutem jest lokalizacja, która dzięki licznym ścieżkom rowerowym, stadninie koni oraz kortom tenisowym sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bliskość centrów rekreacyjno – sportowych, a także kompleksu Cinema City Zakopianka, Centrum Handlowego Zakopianka oraz Galerii Solvay Park sprawia, iż jest to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy cenią spokój i naturę, ale nie wyobrażają sobie życia poza miastem.

Uwaga:  zostały ostatnie mieszkania z widokiem na Las Borkowski lub Bielany.

Inwestycja Polana Pod Sosnami znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim (6.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez EKOPARK.

Inwestycja Polana Pod Sosnami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polana Pod Sosnami nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EKOPARK przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Polana Pod Sosnami?

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polana Pod Sosnami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1419 metrów od inwestycji Polana Pod Sosnami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Sanktuarium.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Polana Pod Sosnami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polana Pod Sosnami znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 95 imienia Kornela Makuszyńskiego w odległości 327 m, Żłobek i Przedszkole FIKU MIKU w odległości 583 m, Przedszkole Centrum Maluszek w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polana Pod Sosnami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 742 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 761 m, Stomatologia Patykiewicz w odległości 925 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polana Pod Sosnami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 315 m znajduje się Groszek, w odległości 357 m znajduje się CEZAR, w odległości 445 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polana Pod Sosnami w odległości 464 m znajduje się boisko / kort, w odległości 494 m znajduje się Klub Sportowy Borek, w odległości 548 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023