Apartamenty Morelove

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEKOPARK

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jesionova(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19 (4.9 km od centrum Krakowa)
  Jesionova
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 56 - 145 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.
 • Enklawa Morelowa II(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Morelowa 21 (5.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 14 976/m2
  Enklawa Morelowa II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 53 m2
  Liczba pokoi: 3
  Enklawa Development
 • Enklawa Morelowa I(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Morelowa 30 (5.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 375 brutto/m2
  Enklawa Morelowa I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 80 - 123 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Enklawa Development

Opis Inwestycji

Apartamenty Morelove powstają w jednym z najpiękniejszych zakątków Woli Justowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej rzeki Rudawy, tuż obok Parku Decjusza. Nieopodal znajduje się również Ogród Zoologiczny i malowniczy Las Wolski.Tworzone przez nas kameralne osiedle doskonale wpisuje się w tętniącą zielenią okolicę. Zamieszkaj tu, a przekonasz się, że natura i cisza mogą iść w parze z miejskim rytmem życia!Aktywność fizyczna to dobry sposób na weekend, a jeszcze lepszy na relaks po intensywnym dniu pracy. Wybierając Apartamenty Morelove zyskasz nieograniczony dostęp do dwóch kompleksów fitness: jednego wewnątrz budynku, drugiego na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy również saunę i pokój zabaw dla dzieci.Tuż za furtką osiedla Morelove zaczynają się piękne trasy, które możesz przemierzać tak, jak lubisz najbardziej: spacerem, truchtem, na rowerze lub uprawiając nordic walking.Monitorowany i ogrodzony kompleks zostanie starannie zagospodarowany zielenią i podświetlony. W celu zapewnienia komfortu mieszkańcom, na jego terenie działać będą portiernia oraz podziemny parking.

Inwestycja Apartamenty Morelove znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Morelowa (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera EKOPARK.

Inwestycja Apartamenty Morelove została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Morelove pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 40 metrów kwadratowych w cenie od 11 445 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKOPARK przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, recepcja, sauna, winda, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Morelove

Apartamenty Morelove powstają na Woli Justowskiej. To wręcz wymarzona lokalizacja, jeśli szukasz spokojnego i zielonego zakątka, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta. Swą nazwę dzielnica wzięła od imienia dawnego właściciela Justusa Ludwika Decjusza, dyplomaty i sekretarza Zygmunta I Starego, którego piękny renesansowy dwór do dziś można podziwiać w bliskim sąsiedztwie naszej inwestycji. Z góry na Wolę spoglądają 2 malownicze kopce Piłsudskiego i Kościuszki. W Krakowie trudno szukać podobnych miejsc, więc najbliższe okolice Rudawy znajdują uznanie koneserów nieruchomości od lat.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Morelove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Park Decjusza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Morelove znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 700m, Klub Malucha TUP-TUP w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się PABIMED S.C. NZOZ, w odległości 800 m znajduje się DOMAGAŁA-BALICKA DAGMARA, BALICKI KAZIMIERZ. APTEKA PRYWATNA S.C., w odległości 800 m znajduje się BIOPHAGE PHARMA S.A..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Gospoda na Woli, w odległości 450 m znajduje się Pizzeria Pomodorino, w odległości 450 m znajduje się Portobello.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Basen w hotelu Daisy, w odległości 750 m znajduje się KJK "Mustang", w odległości 900 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA.

Data publikacji: 15.05.2017

Data aktualizacji: 11.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie