Apartamenty Morelove

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EKOPARK

Ceny od: 11 445 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Morelove dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
40 m2
1
454 825 zł11 445 zł/m²
2
39 m2
1
457 000 zł11 584 zł/m²

Opis Inwestycji

Apartamenty Morelove powstają w jednym z najpiękniejszych zakątków Woli Justowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej rzeki Rudawy, tuż obok Parku Decjusza. Nieopodal znajduje się również Ogród Zoologiczny i malowniczy Las Wolski.Tworzone przez nas kameralne osiedle doskonale wpisuje się w tętniącą zielenią okolicę. Zamieszkaj tu, a przekonasz się, że natura i cisza mogą iść w parze z miejskim rytmem życia!Aktywność fizyczna to dobry sposób na weekend, a jeszcze lepszy na relaks po intensywnym dniu pracy. Wybierając Apartamenty Morelove zyskasz nieograniczony dostęp do dwóch kompleksów fitness: jednego wewnątrz budynku, drugiego na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy również saunę i pokój zabaw dla dzieci.Tuż za furtką osiedla Morelove zaczynają się piękne trasy, które możesz przemierzać tak, jak lubisz najbardziej: spacerem, truchtem, na rowerze lub uprawiając nordic walking.Monitorowany i ogrodzony kompleks zostanie starannie zagospodarowany zielenią i podświetlony. W celu zapewnienia komfortu mieszkańcom, na jego terenie działać będą portiernia oraz podziemny parking.

Inwestycja Apartamenty Morelove znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Morelowa (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera EKOPARK.

Inwestycja Apartamenty Morelove została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Morelove pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 39 do 40 metrów kwadratowych w cenie od 11 445 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 40 m2 w cenie od 454 825 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKOPARK przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, recepcja, sauna, winda, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 39 do 40 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 454 825 do 457 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 445 do 11 584 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Morelove

Apartamenty Morelove powstają na Woli Justowskiej. To wręcz wymarzona lokalizacja, jeśli szukasz spokojnego i zielonego zakątka, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta. Swą nazwę dzielnica wzięła od imienia dawnego właściciela Justusa Ludwika Decjusza, dyplomaty i sekretarza Zygmunta I Starego, którego piękny renesansowy dwór do dziś można podziwiać w bliskim sąsiedztwie naszej inwestycji. Z góry na Wolę spoglądają 2 malownicze kopce Piłsudskiego i Kościuszki. W Krakowie trudno szukać podobnych miejsc, więc najbliższe okolice Rudawy znajdują uznanie koneserów nieruchomości od lat.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Morelove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Park Decjusza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Morelove znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 700m, Klub Malucha TUP-TUP w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się PABIMED S.C. NZOZ, w odległości 800 m znajduje się DOMAGAŁA-BALICKA DAGMARA, BALICKI KAZIMIERZ. APTEKA PRYWATNA S.C., w odległości 800 m znajduje się BIOPHAGE PHARMA S.A..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1050 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NMP KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1150 m znajduje się Studio DONO, w odległości 1550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA KANTEGO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Basen w hotelu Daisy, w odległości 750 m znajduje się KJK "Mustang", w odległości 900 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA.

Data publikacji: 15.05.2017

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie