Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wolne Miasto

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Cedrowa, oferowane bezpośrednio przez

ECO Classic Sp. z o.o.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Cedrowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Wolne MiastoWolne Miasto

7 zdjęć

Wolne Miasto
Wolne Miasto
Wolne Miasto
Wolne Miasto

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 378 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Wolne Miasto jest zlokalizowana przy ul. Cedrowej w dzielnicy Gdańsk-Ujeścisko, jedynie 5 km od centrum Gdańska.

Nasze lokale usługowe posiadają duże przeszklone witryny, mają możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb biznesowych. Wysokość lokali od wykończonej podłogi do stropu konstrukcyjnego to od 378 do 392 cm. Dostępne są jeszcze lokale usługowe o powierzchni od 40 do 73 m2.

Wszystkie lokale znajdują się na parterze i zlokalizowane są wzdłuż głównej alei inwestycji co zapewnia potencjalnym klientom łatwy dostęp do poszczególnych usług.

Wolne Miasto to nowoczesne osiedle, w którym docelowo powstanie 1200 lokali mieszkalnych.

Do tej pory oddaliśmy do użytkowania ponad 800 mieszkań i mieszkańcy osiedla chętnie skorzystają z apteki, siłowni, restauracji czy kawiarni, których na terenie inwestycji jeszcze nie ma.

Zachęcamy Państwa do zainwestowania w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Razem z nowo budowanymi osiedlami usprawniana jest także sieć drogowa.

Inwestycja Wolne Miasto znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Cedrowa (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Wolne Miasto została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Wolne Miasto nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wolne Miasto?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wolne Miasto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 287 metrów od inwestycji Wolne Miasto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cedrowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wolne Miasto znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Radosny Zakątek" w odległości 680 m, przedszkole w odległości 709 m, szkoła w odległości 767 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wolne Miasto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wolne Miasto w odległości 189 m, Przychodnia Wolne Miasto - filia w odległości 205 m, Medycyna Rodzinna w odległości 378 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wolne Miasto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 175 m znajduje się Eres, w odległości 194 m znajduje się Żabka, w odległości 476 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto w odległości 47 m znajduje się boisko / kort, w odległości 563 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 712 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 17.09.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023