Osiedle Hubertus

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Obrzeżna, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Hubertus

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Galeria Park Top
  od: 9 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Park Projects Sp. z o.o.

 • Osiedle Bokserska
  od: 8 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Spravia

 • Murapol Atrium Służewiec

  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Lokale usługowe znajdują się w inwestycji Osiedle Hubertus położonej przy ulicy Obrzeżnej 1 na Mokotowie (6,6 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ECO-Classic Sp. z o.o. a ostatni budynek został oddany do użytkowania w 2 kw. 2016 r.

Nowoczesne osiedle Hubertus, tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.

W ofercie można znaleźć zarówno lokale w stanie deweloperskim jak również lokale wykończone.

Lokale położone są w dobrych ciągach komunikacji pieszej i samochodowej, z bezpośrednim dostępem z ul. Obrzeżnej. Bezpośrednio sąsiadują z dwoma dużymi, nowoczesnymi osiedlami wielorodzinnymi oraz z wieloma dobrze prosperującymi punktami handlowymi i usługowymi.

Biuro sprzedaży

ul. Bukowińska24A

Kontakt: /22/ 380 11 11

Inwestycja Osiedle Hubertus znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Hubertus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 34 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość pomieszczenia do sufitu podwieszanego - 300 cm.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Do stacji metra Wilanowska oraz Służew można dojechać w ok. 10 min. Najbliższe linie tramwajowe znajdują się przy ul. Wołoskiej. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Zaletą jest także bliskość renomowanej galerii rozrywkowo - handlowej, centrum biznesu - Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hubertus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrzeżna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 230 m, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Hubertus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 330 m, Przychodnia Lekarska w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hubertus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 1090 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 17.03.2016
Data aktualizacji: 13.01.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: