Osiedle Hubertus

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
3U3
240,7 m²
Parter
2 690 000 zł11 176 zł/m²
4U1
232,78 m²
Parter
7 088 zł/m²
6U9
99,64 m²
Parter
6 925 zł/m²

Opis Inwestycji

Lokale usługowe znajdują się w inwestycji Osiedle Hubertus położonej przy ulicy Obrzeżnej 1 na Mokotowie (6,6 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ECO-Classic Sp. z o.o. a ostatni budynek został oddany do użytkowania w 2 kw. 2016 r.Nowoczesne osiedle Hubertus, tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.W ofercie można znaleźć zarówno lokale w stanie deweloperskim jak również lokale wykończone.Lokale położone są w dobrych ciągach komunikacji pieszej i samochodowej, z bezpośrednim dostępem z ul. Obrzeżnej. Bezpośrednio sąsiadują z dwoma dużymi, nowoczesnymi osiedlami wielorodzinnymi oraz z wieloma dobrze prosperującymi punktami handlowymi i usługowymi.Biuro sprzedażyul. Bukowińska24AKontakt: /22/ 380 11 11

Inwestycja Osiedle Hubertus znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Hubertus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych, posiada od 4 do 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 100 do 241 metrów kwadratowych.

Deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 34 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
Wysokość pomieszczenia do sufitu podwieszanego - 300 cm.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 100 do 241 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Hubertus

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Do stacji metra Wilanowska oraz Służew można dojechać w ok. 10 min. Najbliższe linie tramwajowe znajdują się przy ul. Wołoskiej. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Zaletą jest także bliskość renomowanej galerii rozrywkowo - handlowej, centrum biznesu - Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny GRUSZCZYŃSKIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 14 Fundacji Szkolnej w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 20 Fundacji Szkolnej w odległości 200m, Przedszkole nr 317 "Smykolandia" w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się PIANO - DENT Gabinet Stomatologiczny Beata Krzyczkowska, w odległości 150 m znajduje się Indywidualna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Anna Róziewska, w odległości 300 m znajduje się La Geneve Instytut Piękna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Mokotów m.st Warszawa Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr. 95, w odległości 500 m znajduje się Galeria Warehouse-Magazyn Sztuki, w odległości 600 m znajduje się Kościół Św. Maksymiliana Kolbego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Skin Like Silk, w odległości 350 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów, w odległości 850 m znajduje się Galeria Fitness Club.

Data publikacji: 17.03.2016

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie