Osiedle Hubertus

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezECO Classic Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Galeria Park Top(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna 3 (6.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 000 netto/m2
  Galeria Park Top
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 77 - 427 m2
  Dla inwestora 2 oferty
  Park Projects Sp. z o.o.
 • Sakura(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, Ul. Kłobucka 23 (7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 343 netto/m2
  Sakura
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 71 m2
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Bokserska(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 000/m2
  Osiedle Bokserska
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 9
  Powierzchnia: 33 - 120 m2
  Dla inwestora 9 ofert
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Lokale usługowe znajdują się w inwestycji Osiedle Hubertus położonej przy ulicy Obrzeżnej 1 na Mokotowie (6,6 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ECO-Classic Sp. z o.o. a ostatni budynek został oddany do użytkowania w 2 kw. 2016 r.Nowoczesne osiedle Hubertus, tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.W ofercie można znaleźć zarówno lokale w stanie deweloperskim jak również lokale wykończone.Lokale położone są w dobrych ciągach komunikacji pieszej i samochodowej, z bezpośrednim dostępem z ul. Obrzeżnej. Bezpośrednio sąsiadują z dwoma dużymi, nowoczesnymi osiedlami wielorodzinnymi oraz z wieloma dobrze prosperującymi punktami handlowymi i usługowymi.Biuro sprzedażyul. Bukowińska24AKontakt: /22/ 380 11 11

Inwestycja Osiedle Hubertus znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Hubertus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych, posiada od 4 do 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 100 do 241 metrów kwadratowych.

Deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 34 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość pomieszczenia do sufitu podwieszanego - 300 cm.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Hubertus

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Do stacji metra Wilanowska oraz Służew można dojechać w ok. 10 min. Najbliższe linie tramwajowe znajdują się przy ul. Wołoskiej. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Zaletą jest także bliskość renomowanej galerii rozrywkowo - handlowej, centrum biznesu - Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hubertus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrzeżna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 230 m, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Hubertus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 330 m, Przychodnia Lekarska w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hubertus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 1090 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 17.03.2016

Data aktualizacji: 13.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie