Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Hubertus

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Obrzeżna, oferowane bezpośrednio przez

ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle HubertusOsiedle Hubertus

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 34 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Wysokość pomieszczenia do sufitu podwieszanego - 300 cm.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lokale usługowe znajdują się w inwestycji Osiedle Hubertus położonej przy ulicy Obrzeżnej 1 na Mokotowie (6,6 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ECO-Classic Sp. z o.o. a ostatni budynek został oddany do użytkowania w 2 kw. 2016 r.

Nowoczesne osiedle Hubertus, tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.

W ofercie można znaleźć zarówno lokale w stanie deweloperskim jak również lokale wykończone.

Lokale położone są w dobrych ciągach komunikacji pieszej i samochodowej, z bezpośrednim dostępem z ul. Obrzeżnej. Bezpośrednio sąsiadują z dwoma dużymi, nowoczesnymi osiedlami wielorodzinnymi oraz z wieloma dobrze prosperującymi punktami handlowymi i usługowymi.

Biuro sprzedaży

ul. Bukowińska24A

Kontakt: /22/ 380 11 11

Inwestycja Osiedle Hubertus znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Hubertus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Do stacji metra Wilanowska oraz Służew można dojechać w ok. 10 min. Najbliższe linie tramwajowe znajdują się przy ul. Wołoskiej. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko.

Zaletą jest także bliskość renomowanej galerii rozrywkowo - handlowej, centrum biznesu - Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Hubertus?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hubertus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1968 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Hubertus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 172 m, szkoła w odległości 190 m, szkoła w odległości 224 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Hubertus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bo-dent w odległości 155 m, Enel-Med Oddział Postępu w odległości 333 m, Reumatika w odległości 405 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hubertus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 71 m znajduje się Żabka, w odległości 73 m znajduje się Sokołów, w odległości 79 m znajduje się Gadus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus w odległości 227 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 244 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 247 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.01.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023