Moja Północna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Ceny od: 7 000 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Moja Północna dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
51 m2
Parter
432 820 zł8 500 zł/m²
65 m2
1
452 830 zł7 000 zł/m²
80 m2
1
557 270 zł7 000 zł/m²
51 m2
1
354 620 zł7 000 zł/m²
39 m2
1
275 800 zł7 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Moja Północna będzie realizowane w 4 etapach z których pierwszy planowany jest do zasiedlenia na początku 2021 roku.W pierwszym budynku powstanie 125 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od kompaktowych 29 m2 kawalerek do przestronnych 78 m2 lokali 4 pokojowych. Od strony ulicy Koscieszów na parterze i pierwszym piętrze zaprojektowano lokale usługowe o powierzchniach od 39 do 79 m2.- certyfikowane materiały konstrukcyjne i budowlane- funkcjonalny standard części wspólnych- windy renomowanego producenta- duże okna- atrakcyjna wizualnie fasada- komfortowy garaż podziemny i komórki lokatorskie- wózkownie przy wszystkich wejściach do klatek- zielony i wolny od ruchu samochodowego wewnętrzny dziedziniec- każde mieszkanie posiada balkon, loggie lub taras- mieszkania na parterze z bezpośrednim wyjściem do przydomowego ogródka- całodobowy monitoring- droga dojazdowa, chodniki i ich nawierzchnie umożliwiają poruszanie się po terenie osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich- wszystkie mieszkania w budynku będą dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkichCała inwestycja zakłada realizację osiedla na terenie zbliżonym do kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem.Każdy kolejny etap realizacji będzie stopniowo uzupełniał cały kwartał.Architektura projektu jest uniwersalna, prosta i czytelna. Zastosowana na elewacjach kolorystyka podkreśla zróżnicowany charakter części i funkcji budynku z jednej strony, z drugiej stanowi kontynuację stylistyczną sąsiedniego Centrum Handlowego.Forma projektu koresponduje z charakterem dzielnicy, będącej przyjaznym miejscem do życia dla aktywnych i pełnych optymizmu osób. Zielony, przyjazny i wolny od ruchu samochodowego wewnętrzny dziedziniec uzupełni nowoczesną architekturę oraz stanie się miejską enklawą spokoju pośród tętniącego codziennym gwarem otoczenia zewnętrznego.Mieszkania zaprojektowane zostały jako funkcjonalne, uniwersalne przestrzenie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe oraz rozwiązania techniczne gwarantują bezproblemową eksploatację.

Inwestycja Moja Północna znajduje się na Tarchominie, ul. Kościeszów (10.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Moja Północna jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych się w 1 budynku wielorodzinnym 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Moja Północna pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 39 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 125 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 39 do 80 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 275 800 do 557 270 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 8 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moja Północna

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 50 metrów od inwestycji Moja Północna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MILENIJNA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Moja Północna znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Gminne Nr 3 w odległości 400m, Kursy angielskiego korepetycje matematyka w odległości 400m, Przedszkole nr 64 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Optima, w odległości 250 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci Poradnii Rodzinnej SPZOZ Warszawa-Białołęka, w odległości 250 m znajduje się Optyk Milenijna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Kebab Bar, w odległości 600 m znajduje się Parafia Polskokatolicka Dobrego Pasterza, w odległości 850 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Białołęka. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 42.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Thai-Pan - Salon masażu tajskiego, w odległości 700 m znajduje się Ambasada Urody, w odległości 800 m znajduje się Rodzinne Ogrody Działkowe "Pomorska".

Data publikacji: 14.08.2019

Data aktualizacji: 14.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie