Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle KRK - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stańczyka, oferowane bezpośrednio przez

Echo Residential by Archicom

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 515 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle KRK - etap IIOsiedle KRK - etap II

9 zdjęć

Osiedle KRK - etap II
Osiedle KRK - etap II
Osiedle KRK - etap II
Osiedle KRK - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 279 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sprawdź mieszkania z I etapu!

Osiedle KRK to nowoczesne osiedle w skład, którego wchodzą 4 budynki. Osiedle powstaje w doskonałej lokalizacji (stara część Bronowic). Projekt powstał z myślą o tym, aby wszystko co potrzebne do wygodnego życia było w zasięgu ręki, w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy pełną ofertę usługowo – handlową, rekreacyjną i edukacyjną. Kolejnym atutem inwestycji jest komunikacji miejskiej ( przystanek tramwajowy, autobusowy, oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej – zaledwie parę minut).

Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnych udogodnień ECHO SMART (zdalne zarządzanie mieszkaniem), a także punktu odbioru przesyłek, czy też ładowarek do pojazdów elektrycznych. Osiedle KRK etap II to dwa budynki (14-piętrowy i 11-piętrowy), w których znajduje się 211 mieszkań (od 1 do 4 pokojowych), o powierzchni od 27 do 98 m2. Oprócz mieszkań duży nacisk został położony na aranżację przestrzeni wspólnej. Mieszkanie na osiedlu KRK to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak również idealny produkt inwestycyjny

Zakup mieszkania możliwy w systemie płatności 20/80

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą.

Inwestycja Osiedle KRK - etap II znajduje się na Bronowicach, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Echo Residential by Archicom.

Inwestycja Osiedle KRK - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle KRK - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Residential by Archicom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle KRK - etap II?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle KRK - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 241 metrów od inwestycji Osiedle KRK - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle KRK - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle KRK - etap II znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w odległości 247 m, szkoła w odległości 251 m, szkoła w odległości 261 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle KRK - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vital-Dent.pl w odległości 126 m, Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne w odległości 134 m, Gabinet Lekarski lek. med. Artur Mnich w odległości 226 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle KRK - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 27 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 38 m znajduje się Bon Jour Cava, w odległości 91 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle KRK - etap II w odległości 59 m znajduje się boisko / kort, w odległości 89 m znajduje się boisko / kort, w odległości 305 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.11.2020
Data aktualizacji: 09.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023