Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Centrum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Listopadowa, oferowane bezpośrednio przez

DS-T Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, ul. Listopadowa 99

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 710 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody CentrumOgrody Centrum

4 zdjęcia

Ogrody Centrum
Ogrody Centrum
Ogrody Centrum
Ogrody Centrum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 170 do 271 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ogrody Centrum logo

Ogrody Centrum" to nowa inwestycja firmy DS-T.

"Ogrody Centrum" to kompleks dwóch budynków. Każdy z budynków składać się będzie z 32 luksusowych mieszkań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przyjazna okolica, bliskość centrum miasta, a jednocześnie zacisze i spokój, to niektóre z walorów naszej realizacji. Wyróżniać się ona będzie nie tylko nowoczesnym wyglądem oraz perfekcyjnym wykonaniem, ale również przemyślaną przestrzenią każdego z mieszkań.

Zamknięty teren oraz otoczenie wypełnione zielenią sprawią, że „Ogrody Centrum” staną się miejscem, które pozwoli swoim mieszkańcom na oddech od zgiełku miasta, da poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Piękny ogród i plac zabaw wraz z całym zagospodarowaniem otoczenia i nowoczesną architekturą stworzą enklawę wypełnioną dobrą energią.

"Ogrody Centrum” to słoneczne, jasne mieszkania położone w kameralnych budynkach o ekspozycji południowej. Mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 37 do 82 metrów kwadratowych będą posiadać duże balkony oraz przypisane komórki lokatorskie na poziomie danej kondygnacji. Z mieszkań roztaczać się będzie piękny widok na zieloną okolicę. Budynki wyposażone zostaną w wysokiej jakości windę, która pozwoli na szybkie dotarcie do mieszkania wprost z garażu podziemnego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Bramy sterowane pilotem pozwolą na wjazd zarówno na teren inwestycji, jak i do garażu podziemnego.

W etapie 1 w cenie mieszkania jest komórka lokatorska, balkon oraz udział w gruncie.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym to koszt 30 tys. Zł brutto.

W etapie 2 w cenie mieszkania jest komórka lokatorska, balkon oraz udział w gruncie.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym to koszt 36 tys. Zł brutto; szerokie 40 tys. Zł brutto. Miejsce postojowe zewnętrzne kosztuje 24 tys. Zł. Brutto.

Planowane daty oddania do użytkowania: 1 etap – II kwartał 2021, 2 etap – III/IV kwartał 2021.

Inwestycja Ogrody Centrum znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Listopadowa 99 (2 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez DS-T Sp. z o.o.

Inwestycja Ogrody Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Centrum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DS-T Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

"Ogrody Centrum" znajdują się przy ulicy Listopadowej 99 i 101 w centrum miasta w niewielkiej odległości od dworca PKS i PKP oraz centrów handlowych "Sarni Stok" i "Sfera”. Posiadają znakomite połączenia z istotnymi arteriami Bielska, umożliwiające błyskawiczny wyjazd w kierunku Krakowa, Katowic, Cieszyna, Szczyrku i Żywca. Lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do dużych kompleksów handlowych przy obwodnicy miasta – Makro, Auchan, Tesco, jak i do historycznego i handlowego centrum Bielska.

Budynki posiadają bardzo dobre połączenie z terenami rekreacyjnymi południa miasta. W przeciągu kilku minut jazdy samochodem znajdujemy się na terenie Parków Krajobrazowych Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego.

Inwestycja graniczy z samym centrum miasta. Lokalizacja oferuje m. in. bliskość przedszkola i szkół – podstawowej oraz liceum, przystanków komunikacji miejskiej, przychodni zdrowia, parku, lodowiska, stadionu, Bielskiego Centrum Kultury. W zasięgu pieszych spacerów znajdują się place zabaw dla dzieci i lokalne sklepy. Potrzebujemy niespełna 15 minut, aby dotrzeć pieszo do dworca, kompleksu Sarni Stok, czy też historycznego centrum miasta z zamkiem i Starym Rynkiem.

Bielsko-Biała leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż rzeki Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XX w., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu liczne szpitale i szkoły. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Centrum?

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży kilkanaście stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 79 metrów od inwestycji Ogrody Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Listopadowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Centrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Centrum znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Bielsku-Białej w odległości 157 m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 166 m, szkoła w odległości 198 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Salutaris w odległości 71 m, Polfra-Med Laboratorium Analityczne w odległości 465 m, Szpital Ogólny im. dr Edmunda Wojtyły w odległości 592 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 199 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 248 m znajduje się Słomka, w odległości 293 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Centrum w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 199 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.09.2020
Data aktualizacji: 30.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023