Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

DS-T Sp. z o.o. logo

DS-T Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, ul. Asnyka 16
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

DS-T sp. z o.o. jest firmą działającą z powodzeniem na rynku śląskim od ponad 20-stu lat. Zajmujemy się projektowaniem wielobranżowym i obsługą inwestycji budowlanych. Posiadamy wiele realizacji na terenie Polski.

Główne obszary działalności firmy to wielkogabarytowe obiekty przemysłowe i biurowe, ale również rezydencje i domy mieszkalne. Stosujemy wypróbowane przez nas materiały budowlane oraz zatrudniamy partnerujące nam od wielu lat ekipy wykonawców, co zapewnia fachowość i wysoką jakość budowy.

Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009 od roku 2002. Zostaliśmy także wyróżnieni certyfikatami Gepard Biznesu i Efektywna Firma.

Posiadamy w sprzedaży 60 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Ogrody Centrum 2
  1 kw. 2026
  „Ogrody Centrum 2” to kompleks dwóch budynków składający się z 75 komfortowych mieszkań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przyjazna okolica, bliskość centrum miasta, a jednocześnie zacisze i spokój, to niektóre z walorów naszej realizacji. Wyróżniać się ona będzie nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również przemyślaną przestrzenią każdego z mieszkań. Termin

  Ogrody Centrum 2

  ul. Listopadowa 105, Bielsko-Biała(2 km od centrum)
  DS-T Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

DS-T Sp. z o.o. logo
DS-T Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, ul. Asnyka 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023