Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inwestycja przy ul. Kolumnowej

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Kolumnowa, oferowane bezpośrednio przez

DS-T Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, ul. Kolumnowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 710 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. KolumnowejInwestycja przy ul. Kolumnowej

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Kolumnowej
Inwestycja przy ul. Kolumnowej
Inwestycja przy ul. Kolumnowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 26 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (26)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM - 25 000 BRUTTO

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Obiekt mieści 26 mieszkań o powierzchni od 47 do 110 m2.

Każde mieszkanie posiada balkon i komórkę lokatorską.

Wysoki standard – budynek obsługują 2 windy.

W przyziemiu budynku obszerny parking.

“Słoneczny Zakątek” to 26 luksusowych mieszkań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przyjazna okolica, bliskość centrum miasta, a jednocześnie zacisze i spokój pięknej, klimatycznej dzielnicy Stare Bielsko, to tylko jeden z walorów naszej realizacji. Wyróżniać się ona będzie nie tylko nowoczesnym wyglądem oraz perfekcyjnym wykonaniem, ale również przemyślaną przestrzenią każdego z mieszkań.

Zamknięty teren oraz otoczenie wypełnione zielenią sprawią, że Słoneczny Zakątek stanie się miejscem, które pozwoli swoim mieszkańcom na oddech od zgiełku miasta, da poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Piękny ogród i plac zabaw wraz z całym zagospodarowaniem otoczenia i nowoczesną architekturą stworzą enklawę wypełnioną dobrą energią – „Słoneczny Zakątek”. Lokalizacja niezwykła i przyjazna, doskonała dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających „swojego miejsca” w centrum Bielska.

Słoneczny Zakątek to słoneczne, jasne mieszkania położone w kameralnym, dwuklatkowym budynku o ekspozycji południowej. Mieszkania dwu-, trzy- i czeropokojowe o powierzchni od 47 do 110 metrów kwadratowych posiadają duże balkony oraz przypisane komórki lokatorskie na poziomie parteru. Z mieszkań roztacza się piękny widok na zieloną okolicę. Budynek wyposażono w wysokiej jakości windy, które pozwolą na szybkie dotarcie do mieszkania wprost z garażu podziemnego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Bramy sterowane pilotem pozwolą na wjazd zarówno na teren inwestycji, jak i do garażu podziemnego.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kolumnowej znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Kolumnowa (2.2 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez DS-T Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kolumnowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DS-T Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 26 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja graniczy z samym centrum miasta. Lokalizacja oferuje m. in. bliskość przedszkola i szkół – podstawowej oraz gimnazjum, przystanków komunikacji miejskiej, przychodni zdrowia, parku, lodowiska, stadionu, Bielskiego Centrum Kultury. W zasięgu pieszych spacerów znajdują się place zabaw dla dzieci i lokalne sklepy. Potrzebujemy niespełna 15 minut, aby dotrzeć pieszo do dworca, kompleksu Sarni Stok, czy też historycznego centrum miasta z zamkiem i starym rynkiem.

Bielsko-Biała leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż rzeki Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XX w., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu liczne szpitale i szkoły. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej?

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży kilkanaście stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 133 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Potokiem Listopadowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Juliana Tuwima w odległości 121 m, Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej w odległości 125 m, szkoła w odległości 168 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Salutaris w odległości 386 m, Polfra-Med Laboratorium Analityczne w odległości 619 m, Przychodnia badań profilaktycznych Kolejowego Ośrodka Medycyny Pracy w odległości 738 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Słomka, w odległości 431 m znajduje się Mini Market Ania II, w odległości 518 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kolumnowej w odległości 245 m znajduje się boisko / kort, w odległości 265 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 313 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023