Osiedle Ludwinowska 2 – etap B

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ludwinowska, oferowane bezpośrednio przez

Dream Houses Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Jeziorki Północne, ul. Ludwinowska 48/50

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ludwinowska 2 – etap B

5 zdjęć

Osiedle Ludwinowska 2 – etap B
Osiedle Ludwinowska 2 – etap B
Osiedle Ludwinowska 2 – etap B
Osiedle Ludwinowska 2 – etap B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 48 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe z sieci miejskiej, każdy segment posiada indywidualną kotłownie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku oraz miejsca zewnętrzne w cenie segmentu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Ludwinowska 2 to kontynuacja doskonale przyjętego przez Klientów zespołu nowoczesnych segmentów jednorodzinnych. Projekt znajduje się w świetnie skomunikowanej i szybko rozwijającej się, a jednocześnie wciąż zielonej części warszawskiego Ursynowa. Po zachodniej stronie dotychczas realizowanego Osiedla Ludwinowska oferujemy 48 nowych segmentów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (w kilku etapach). Podstawowy metraż segmentów wynosi od 127 m2 do 143 m2 na dwóch kondygnacjach wraz z garażem, z możliwością własnej aranżacji strychu. Dzięki temu całkowity metraż po podłodze każdego segmentu wraz z garażem i powierzchnią strychu nad każdym z nich może wynieść od 178 do 203 m2, co stwarza duże możliwości urządzenia przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W cenie każdego z segmentów uwzględniony jest zielony ogródek, balkon, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed domem.

Wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobry standard materiałowy:

- standard deweloperski w bezpiecznej i sprawdzonej technologii tradycyjnej, realizowany przez wieloletnich wykonawców DHD oraz doświadczony zespół inżynierski

- wysokiej jakości materiały i urządzenia od renomowanych producentów

- w każdym segmencie okna trzyszybowe, automatyczna brama garażowa, wideodomofon, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, pełen zestaw grzewczy (kocioł c.o. + zasobnik c.w. + regulator pokojowy), ogrzewanie podłogowe i drabinkowe we wszystkich łazienkach oraz grzejniki płytowe w pozostałych pomieszczeniach, co najmniej 2 okna dachowe na strychu, balkon - przynależny do sypialni małżeńskiej oraz instalacja alarmowa

- komplet przyłączy mediów z sieci miejskich (woda, kanalizacja, prąd, gaz, internet światłowodowy), wraz z instalacjami wewnętrznymi

- zagospodarowanie zieleni i terenu zewnętrznego osiedla, w tym urządzona droga wewnętrzna do wyłącznego użytku współwłaścicieli

- osiedle całkowicie niezależne od sąsiednich 60 segmentów na Osiedlu Ludwinowska (położone równolegle do niego), z oddzielną drogą wewnętrzną, ciągami komunikacyjnymi i sieciami mediów

Inwestycja Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajduje się na Jeziorkach Północnych, ul. Ludwinowska 48/50 (10.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dream Houses Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 48 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dream Houses Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Najbliższe otoczenie Osiedla Ludwinowska 2 to niska zabudowa jednorodzinna, oddalona od zgiełku miasta pomimo szybkiego rozwoju okolicy. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. prywatne oraz publiczne przedszkola, żłobki i szkoły podstawowe, przychodnia, dzielnicowe centrum kultury oraz lokalne sklepy i apteka. Ulica Puławska przebiega ok. 600 metrów od terenu inwestycji, a w odległości ok. 1.5 kilometra znajduje się węzeł komunikacyjny umożliwiający wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy. Przez całe osiedle zaprojektowana została przelotowa droga wewnętrzna, która docelowo zostanie oddzielona bramami wjazdowymi od dwóch ulic publicznych: ul. Ludwinowskiej i ul. Gawota. W zasięgu nieco dłuższego rodzinnego spaceru lub wycieczki rowerowej znajduje się również Las Kabacki z licznymi terenami rekreacyjnymi.

Inwestycja realizowana jest zgodnie z ustawą o ochronie nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (tzw. ustawa deweloperska), z zapewnieniem ochrony wpłat klientów (rachunek powierniczy). Spółką realizującą projekt jest Dream Houses Development Sp. z o.o., a więc ten sam podmiot prawny, w ramach którego wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania wszystkie dotychczasowe inwestycje na Ursynowie i Ochocie, w tym sąsiednie Osiedle Ludwinowska.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2978 metrów od inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stokłosy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Ali I Asa" w odległości 45 m, przedszkole w odległości 632 m, szkoła w odległości 764 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 816 m, Polmed w odległości 850 m, SPZOZ Warszawa-Ursynów w odległości 910 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 788 m znajduje się ABC market, w odległości 940 m znajduje się Pod lasem, w odległości 943 m znajduje się Filip.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B w odległości 771 m znajduje się basen, w odległości 793 m znajduje się boisko / kort, w odległości 874 m znajduje się basen.

Data publikacji: 08.06.2022
Data aktualizacji: 20.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: