Osiedle Ludwinowska 2 – etap B

5 zdjęć

Osiedle Ludwinowska 2 – etap B
Osiedle Ludwinowska 2 – etap B
Osiedle Ludwinowska 2 – etap B
Osiedle Ludwinowska 2 – etap B

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B dostępnych jest 14 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (14)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 48 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe z sieci miejskiej, każdy segment posiada indywidualną kotłownie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku oraz miejsca zewnętrzne w cenie segmentu.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 14 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

od 127 do 144 m².

Powierzchnie działek:

od 153 do 342 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

płatności w transzach na rachunek powierniczy wg umowy deweloperskiej.

Warunki rezerwacji:

zwrotna kaucja rezerwacyjna 10 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Ludwinowska 2 to kontynuacja doskonale przyjętego przez Klientów zespołu nowoczesnych segmentów jednorodzinnych. Projekt znajduje się w świetnie skomunikowanej i szybko rozwijającej się, a jednocześnie wciąż zielonej części warszawskiego Ursynowa. Po zachodniej stronie dotychczas realizowanego Osiedla Ludwinowska oferujemy 48 nowych segmentów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (w kilku etapach). Podstawowy metraż segmentów wynosi od 127 m2 do 143 m2 na dwóch kondygnacjach wraz z garażem, z możliwością własnej aranżacji strychu. Dzięki temu całkowity metraż po podłodze każdego segmentu wraz z garażem i powierzchnią strychu nad każdym z nich może wynieść od 178 do 203 m2, co stwarza duże możliwości urządzenia przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W cenie każdego z segmentów uwzględniony jest zielony ogródek, balkon, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed domem.

Wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobry standard materiałowy:

- standard deweloperski w bezpiecznej i sprawdzonej technologii tradycyjnej, realizowany przez wieloletnich wykonawców DHD oraz doświadczony zespół inżynierski

- wysokiej jakości materiały i urządzenia od renomowanych producentów

- w każdym segmencie okna trzyszybowe, automatyczna brama garażowa, wideodomofon, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, pełen zestaw grzewczy (kocioł c.o. + zasobnik c.w. + regulator pokojowy), ogrzewanie podłogowe i drabinkowe we wszystkich łazienkach oraz grzejniki płytowe w pozostałych pomieszczeniach, co najmniej 2 okna dachowe na strychu, balkon - przynależny do sypialni małżeńskiej oraz instalacja alarmowa

- komplet przyłączy mediów z sieci miejskich (woda, kanalizacja, prąd, gaz, internet światłowodowy), wraz z instalacjami wewnętrznymi

- zagospodarowanie zieleni i terenu zewnętrznego osiedla, w tym urządzona droga wewnętrzna do wyłącznego użytku współwłaścicieli

- osiedle całkowicie niezależne od sąsiednich 60 segmentów na Osiedlu Ludwinowska (położone równolegle do niego), z oddzielną drogą wewnętrzną, ciągami komunikacyjnymi i sieciami mediów

Inwestycja Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajduje się na Jeziorkach Północnych, ul. Ludwinowska 48/50 (10.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dream Houses Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B w sprzedaży jest 14 nowych domów o powierzchni od 127 do 144 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni 127 m2 (7 domów)
  • 5-pokojowe o powierzchni 144 m2 (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Dream Houses Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Najbliższe otoczenie Osiedla Ludwinowska 2 to niska zabudowa jednorodzinna, oddalona od zgiełku miasta pomimo szybkiego rozwoju okolicy. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. prywatne oraz publiczne przedszkola, żłobki i szkoły podstawowe, przychodnia, dzielnicowe centrum kultury oraz lokalne sklepy i apteka. Ulica Puławska przebiega ok. 600 metrów od terenu inwestycji, a w odległości ok. 1.5 kilometra znajduje się węzeł komunikacyjny umożliwiający wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy. Przez całe osiedle zaprojektowana została przelotowa droga wewnętrzna, która docelowo zostanie oddzielona bramami wjazdowymi od dwóch ulic publicznych: ul. Ludwinowskiej i ul. Gawota. W zasięgu nieco dłuższego rodzinnego spaceru lub wycieczki rowerowej znajduje się również Las Kabacki z licznymi terenami rekreacyjnymi. Inwestycja realizowana jest zgodnie z ustawą o ochronie nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (tzw. ustawa deweloperska), z zapewnieniem ochrony wpłat klientów (rachunek powierniczy). Spółką realizującą projekt jest Dream Houses Development Sp. z o.o., a więc ten sam podmiot prawny, w ramach którego wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania wszystkie dotychczasowe inwestycje na Ursynowie i Ochocie, w tym sąsiednie Osiedle Ludwinowska.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludwinowska 2 – etap B znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Ali i Asa" w odległości 60 m.

Data publikacji: 08.06.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jeziorkach Północnych

Oferty na Jeziorkach Północnych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: