Przytulne Janki

Oferta archiwalna

pruszkowski, Janki, ul. Poniatowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przytulne Janki

4 zdjęcia

Przytulne Janki
Przytulne Janki
Przytulne Janki
Przytulne Janki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 18 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Więcej szczegółów u dewelopera

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : (2) oraz garaż w bryle budynku w cenie.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, staw

Opis inwestycji

Cisza, otoczenie zieleni i innych domów jednorodzinnych, a jednocześnie bliskość miasta. Przytulne Janki to kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w podwarszawskich Jankach. Na terenie ponad 5 tys. metrów zaprojektowaliśmy łącznie 18 budynków mieszkalnych.

Pierwszy etap składa się z 6 domów o powierzchni całkowitej 122,9 m.kw. Do każdego domu przynależą ogródki o powierzchniach od 72 do 226 m.kw., a także garaż jednostanowiskowy w bryle budynku i dwa miejsca postojowe przed budynkiem.

Inwestycja Przytulne Janki znajduje się w Jankach, ul. Poniatowskiego null (3.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez DPM Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Przytulne Janki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Przytulne Janki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DPM Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja czyni osiedle Przytulne Janki wyjątkowo atrakcyjnym dla rodzin. Z jednej strony przedmieścia i bliskość natury. Z drugiej – oddalone o 5 min. jazdy Centrum Handlowe Janki. I w końcu – doskonała komunikacja z miastem (ulicą Krakowską, obwodnicą, lub ul. Kinetyczną). Wszystko, czego potrzeba aby wygodnie zamieszkać na przedmieściach.

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przytulne Janki?

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przytulne Janki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przytulne Janki w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.09.2021
Data aktualizacji: 05.07.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Jankach

Oferty w Jankach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: