Apartamenty Sopot

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDoraco Nieruchomości Sp. z o.o.

Ceny od: 13 240 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sopot dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
09
3
68,58 m²
1
907 973 zł13 240 zł/m²
13
3
58,52 m²
2
780 569 zł13 338 zł/m²
14
3
68,46 m²
2
913 188 zł13 339 zł/m²

Opis Inwestycji

MAJĄC NA UWADZĘ AKTUALNĄ SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z WIRUSEM COVID-19 WYKONALIŚMY DLA PAŃSTWA WIRTUALNE SPACERY POSZCZEGÓLNYCH DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ.LINKI ZNAJDĄ PAŃSTWO W DODATKOWYCH INFORMACJACH PRZY KAŻDYM APARTAMENCIE.Najsłynniejsze polskie uzdrowisko i rozrywkowe centrum Trójmiasta w jednym. W Sopocie każdy znajdzie miejsce dla siebie. W samym centrum tego wyjątkowego miasta powstaje kameralna kamienica, której mieszkańcy w kilkanaście minut dojadą do modernistycznej Gdyni czy zabytkowego Gdańska. Kompozycja elewacji i zastosowane na niej detale nawiązują do lokalnej tradycji architektonicznej Sopotu. Monsardowe dachy czy szklane balustrady balkonów nadają budynkowi wielkomiejski szyk, a duże przeszklenia okien zapewniają naturalne oświetlenie. W otoczeniu plaży, sopockiego molo i słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino mieszkańcy SOPOT-APARTMENTS mają w zasięgu wszystkie atuty wielowymiarowego miasta.

Inwestycja Apartamenty Sopot znajduje się w Sopocie, ul. Niepodległości 877a (1.1 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera Doraco Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Sopot została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań w tym 7 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sopot pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 59 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 13 240 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 69 m2 w cenie od 780 569 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Doraco Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 3 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 780 569 do 913 188 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 240 do 13 339 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sopot

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. Na powierzchni 17 km kw mieszka tu ok. 35 tys. mieszkańców. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

Komunikacja

Transport publiczny w Sopocie zapewnia ZKM w Gdyni i ZTM w Gdańsku. Łącznie kursuje tu 11 linii autobusów. Dalekobieżne połączenia kolejowe obsługuje stacja Sopot. Lotnisko im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 10 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sopot mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Apartamenty Sopot znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sopot znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sopockie Przedszkole Niepubliczne w odległości 300 m, Sopockie Ognisko Plastyczne w odległości 300 m, Sopockie Przedszkole Niepubliczne "Montessori" w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Sopot jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdrowy Brzuch w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sopot składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się ABC, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sopot w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 04.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie