Osiedle Drobiarska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domeko

miński, Sulejówek, ul. Drobiarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Drobiarska

2 zdjęcia

Osiedle Drobiarska

Opis Inwestycji

Inwestycja na ul. Drobiarskiej to doskonałe miejsce do zamieszkania. Miasto które najczęściej kojarzy się z dworkiem Józefa Piłsudskiego jest azylem i oddechem od tętniącej zgiełkiem Warszawy. Zamieszkanie na "Osiedlu Drobiarska" to połączenie wygody dojazdu do centrum Warszawy, dzięki dobrej komunikacji z centrum i mieszkania w zacisznym miejscu. Na pierwszy etap składają się cztery domy w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja Osiedle Drobiarska znajduje się w Sulejówku, ul. Drobiarska (1.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Domeko.

Inwestycja Osiedle Drobiarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Drobiarska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 120 do 140 metrów kwadratowych w cenie od 539 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domeko nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

Dach pokryty dachówką ceramiczną wyizolowany termicznie dwoma warstwami wełny mineralnej o grubości 18 cm i 5 cm.

Stolarka okienna

Okna i drzwi drewniane firmy POL-SKONE.

Ściany

Ściany zewnętrzne zostały wykonane z cegły typu MAX, wyizolowane twardą wełną mineralną o grubości 12 cm pokryte tynkiem silikatowym (to pozwala ścianom „oddychać”), co zapobiega powstawaniu wilgoci. Ściany wewnętrzne zbudowane z bloczków silikatowych zapewniających dużą dźwiękoszczelność pomieszczeń. Tynki wewnętrzne maszynowe: na ścianach cementowo-wapienne, na sufitach gipsowe.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie piecem gazowym De Dietrich, aluminiowe grzejniki, instalacja alarmowa, domofonowa, odgromowa, komputerowo-telefoniczna.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle znajduje się w bardzo cichej i spokojnej otoczonej lasami okolicy z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum Warszawy. Bliska odległość dworca PKP 3 km, około 1,2 km do przystanku autobusowego. Droga osiedlowa wykonana z kostki brukowej oświetlona latarniami parkowymi. Wysoka jakość, dobre materiały oraz ciekawa architektura to cechy, które wyróżniają naszą ofertę na rynku nieruchomości. Jest to idealna propozycja dla rodziny z dwójką dzieci.

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej. Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

Komunikacja

Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM.

Data publikacji: 23.12.2016
Data aktualizacji: 26.03.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: