Piłsudskiego

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Ruda Śląska, ul. Piłsudskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Piłsudskiego

6 zdjęć

Piłsudskiego
Piłsudskiego
Piłsudskiego
Piłsudskiego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych położone przy ul.Piłsudskiego, w Rudzie Śląskiej ( Kochłowice ) na pograniczu z Katowicami. Składa się z 26 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchniach ok. 101m2, 102m2 (projekty bez garaży), 115m2, 117m2 i 123m2 (projekty z garażami). Atutami osiedla są: kameralność, bezpieczeństwo, funkcjonalność rozwiązań architektonicznych, spokojne zielone położenie w otoczeniu lasów. Dogodny i szybki wyjazd, na trasę szybkiego ruchu oraz autostradę A4, umożliwia sprawne poruszanie się w kierunku Katowic, Mikołowa czy Gliwic.

Tradycja i doświadczenie wynikające z 70-cio letniej działalności inwestycyjno-budowlanej Firmy, profesjonalizm i rzetelność - gwarancją bezpiecznej transakcji.

Inwestycja Piłsudskiego znajduje się w Rudzie Śląskiej, ul. Piłsudskiego (4.2 km od centrum Rudy Śląskiej), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Piłsudskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Piłsudskiego nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Lokalizacja inwestycji

Ruda Śląska to miasto powiatowe zlokalizowane w centrum woj. śląskiego i należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To jeden z większych ośrodków przemysłowych regionu. Zajmuje obszar 78 km2 i liczy sobie ok. 141 500 mieszkańców. Miasto dzieli się na 11 dzielnic, a na jego krajobraz, obok zakładów, kopalń i hut, składają się głównie typowe familoki oraz nowe osiedla mieszkaniowe. W mieście wiele jest też zabytków, głównie tych neoromańskich. Mimo typowo przemysłowego charakteru, ok. 20% obszaru miasta zajmują lasy. Mieszkańcy mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze oświatowe i medyczne. Jest tu szpital i działa ponad 60 przychodni lekarskich. W Rudzie Śląskiej znajduje się niemal 30 szkół i 16 zespołów szkół. Kulturę i rozrywkę zapewnia m.in. kino, dwa muzea oraz centrum kultury. W mieście są też trzy hale sportowe, lodowisko, 5 pływalni. Świetna lokalizacja Rudy Śląskiej gwarantuje bezproblemowe połączenia z innymi miastami regionu oraz reszty kraju.

Komunikacja

Jedną z większych zalet miasta jest jego położenie. Rudę Śląską przecina autostrada A4. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 902 i 925, będące fragmentami Drogowej Trasy Średnicowej łączącej 6 miast GOP-u. Tuż przy zachodniej granicy miasta ciągnie się droga krajowa nr 44 i autostrada A1, przy wschodniej granicy jest to DK 79, a przy północnej – DK 88. Transport publiczny zapewniają autobusy GOP-u oraz Tramwaje Śląskie. Poza tym funkcjonuje tu transport kolejowy i kursują autobusy PKS. Zaledwie 35 km od Rudy Śląskiej mieści się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piłsudskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piłsudskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Piłsudskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kochłowice Piłsudskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piłsudskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 13.08.2015
Data aktualizacji: 22.08.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: