Inwestycja przy ul. Wyzwolenia

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wyzwolenia , oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Ruda Śląska, ul. Wyzwolenia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Wyzwolenia

6 zdjęć

Inwestycja przy ul. Wyzwolenia
Inwestycja przy ul. Wyzwolenia
Inwestycja przy ul. Wyzwolenia
Inwestycja przy ul. Wyzwolenia

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych składa się z 21 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 108,39m2 oraz dodatkowo poddaszem (powierzchni ok.24m2), które można niskim nakładem zaadoptować do zamieszkania. Budowa tych domów jest zakończona. W dalszej kolejności będzie wybudowanych 15 domów o powierzchni 125, 59m2 oraz 2 domy o powierzchni 120,16m2 (budynki B.9 i B.16). Bazując na wieloletnich doświadczeniach naszej firmy oferujemy domy funkcjonalnie zaprojektowane i w przystępnych cenach. Domy oddajemy w standardzie deweloperskim z wykonanymi do końca instalacjami ( kotły i grzejniki na wyposażeniu), instalacją alarmową i roletami zewnętrznymi w oknach. Wszystkie domy posiadają garaże. Wykonane są podjazdy i podejścia do domów a teren jest ogrodzony. Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, w bezpośrednim otoczeniu łąk i zagajników leśnych. Odległość do autostrady A4 to niespełna 5 min samochodem. Ceny domów zawierają się w granicach 3409 do 3662 zł/m2 brutto z licząc gruntem. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytów.

Bezpieczna transakcja

- zwracamy wpłacony zadatek w przypadku gdy bank nie udzieli Ci kredytu.

Lokalizacja:

Dojazd

- dojazd do: Katowic - 11km, Gliwic 16km,

- dojazd do autostrady A4- 1,7 km

Komunikacja miejska

- linia nr 7 ( Katowice- Ruda Śląska-Zabrze) - 400m

-linia 177- ( Ruda Śląska, Katowice)-400 m

Rekreacjaiwypoczynek

- Basen Miejski – 2,9 km

- Basen Aquadrom - 3,6 km

- Przystań „Kochłowice”- 4,5 km

- Kino Cinema City – 3,2km

Edukacja

- Przedszkole nr 21 – 2km

- Szkoła podstawowa nr 7 - 1,2 km

- Liceum profilowane nr IV - 1,6 km

- Gimnazjum nr 8 – 3,5 km

- Akademia Górniczo-Hutnicza – 4,8 km

Centra handlowe

- Carrefour -1,4 km

- CH Plaza – 3,2 km

- Tesco – 4,4 km

Inwestycja Inwestycja przy ul. Wyzwolenia znajduje się w Rudzie Śląskiej, ul. Wyzwolenia (2.7 km od centrum Rudy Śląskiej), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Wyzwolenia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Wyzwolenia nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 21 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ruda Śląska to miasto powiatowe zlokalizowane w centrum woj. śląskiego i należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To jeden z większych ośrodków przemysłowych regionu. Zajmuje obszar 78 km2 i liczy sobie ok. 141 500 mieszkańców. Miasto dzieli się na 11 dzielnic, a na jego krajobraz, obok zakładów, kopalń i hut, składają się głównie typowe familoki oraz nowe osiedla mieszkaniowe. W mieście wiele jest też zabytków, głównie tych neoromańskich. Mimo typowo przemysłowego charakteru, ok. 20% obszaru miasta zajmują lasy. Mieszkańcy mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze oświatowe i medyczne. Jest tu szpital i działa ponad 60 przychodni lekarskich. W Rudzie Śląskiej znajduje się niemal 30 szkół i 16 zespołów szkół. Kulturę i rozrywkę zapewnia m.in. kino, dwa muzea oraz centrum kultury. W mieście są też trzy hale sportowe, lodowisko, 5 pływalni. Świetna lokalizacja Rudy Śląskiej gwarantuje bezproblemowe połączenia z innymi miastami regionu oraz reszty kraju.

Komunikacja

Jedną z większych zalet miasta jest jego położenie. Rudę Śląską przecina autostrada A4. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 902 i 925, będące fragmentami Drogowej Trasy Średnicowej łączącej 6 miast GOP-u. Tuż przy zachodniej granicy miasta ciągnie się droga krajowa nr 44 i autostrada A1, przy wschodniej granicy jest to DK 79, a przy północnej – DK 88. Transport publiczny zapewniają autobusy GOP-u oraz Tramwaje Śląskie. Poza tym funkcjonuje tu transport kolejowy i kursują autobusy PKS. Zaledwie 35 km od Rudy Śląskiej mieści się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Wyzwolenia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Wyzwolenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Wyzwolenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kochłowice Kolonia.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Wyzwolenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Na Rogu.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Wyzwolenia w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.01.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: