Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Brańskiego, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Ruda Śląska, ul. Brańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2883 oferty w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II
Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II
Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II

Opis Inwestycji

Osiedle jest kontynuacją I etapu budowy przy ul.Brańskiego w Rudzie Śląskiej. Będzie się składało z 5 dwuklatkowych, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Powierzchnia mieszkań zawiera się w granicach od 41,43 ( 2 pokoje) do 75,93m2 (4 pokoje). Cena waha się w granicach od 3455zł/m2 do 3748zł/m2

Inwestycja Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II znajduje się w Rudzie Śląskiej, ul. Brańskiego (5.6 km od centrum Rudy Śląskiej), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ruda Śląska to miasto powiatowe zlokalizowane w centrum woj. śląskiego i należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To jeden z większych ośrodków przemysłowych regionu. Zajmuje obszar 78 km2 i liczy sobie ok. 141 500 mieszkańców. Miasto dzieli się na 11 dzielnic, a na jego krajobraz, obok zakładów, kopalń i hut, składają się głównie typowe familoki oraz nowe osiedla mieszkaniowe. W mieście wiele jest też zabytków, głównie tych neoromańskich. Mimo typowo przemysłowego charakteru, ok. 20% obszaru miasta zajmują lasy. Mieszkańcy mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze oświatowe i medyczne. Jest tu szpital i działa ponad 60 przychodni lekarskich. W Rudzie Śląskiej znajduje się niemal 30 szkół i 16 zespołów szkół. Kulturę i rozrywkę zapewnia m.in. kino, dwa muzea oraz centrum kultury. W mieście są też trzy hale sportowe, lodowisko, 5 pływalni. Świetna lokalizacja Rudy Śląskiej gwarantuje bezproblemowe połączenia z innymi miastami regionu oraz reszty kraju.

Komunikacja

Jedną z większych zalet miasta jest jego położenie. Rudę Śląską przecina autostrada A4. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 902 i 925, będące fragmentami Drogowej Trasy Średnicowej łączącej 6 miast GOP-u. Tuż przy zachodniej granicy miasta ciągnie się droga krajowa nr 44 i autostrada A1, przy wschodniej granicy jest to DK 79, a przy północnej – DK 88. Transport publiczny zapewniają autobusy GOP-u oraz Tramwaje Śląskie. Poza tym funkcjonuje tu transport kolejowy i kursują autobusy PKS. Zaledwie 35 km od Rudy Śląskiej mieści się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ruda Wolności.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZSP Ruda w odległości 100 m, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Rudzie w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa w Rudzie w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ SILESIA w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Aimex, w odległości 470 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.12.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: