Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Brańskiego, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Ruda Śląska, ul. Brańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Docelowo nowobudowane osiedle mieszkaniowe będzie się składało z 6 budynków wielorodzinnych trzykondygnacyjnych - łącznie 144 mieszknia. Obecnie - w I etapie budowy, ofeujemy 24 mieszkania o powierzchni od 45,17m2 (dwa pokoje) do 64,78m2 (trzy pokoje).Mieszkania spełniają wymogi rządowego programu "Mieszkanie dla młodych". Atutem inwestycji jest jej bardzo dobra, przyjazna dla mieszkańców lokalizacja na co bezpośredni wpływ ma bliskość infrastruktury usługowo-handlowej jak też możliwość Państwa wypoczynku na otaczających, rozległych terenach zielonych.

Niewątpliwymi zaletami jest sąsiedztwo nowoczesnej szkoły z basenem czy też bezkolizyjny, krótki dojazd do Trasy Średnicowej. Działka budowlana ma statut pełnej własności - tak więc mieszkańcy będą zwolnieni z opłat za użytkowanie wieczyste.

Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytu.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy znajduje się w Rudzie Śląskiej, ul. Brańskiego (5.6 km od centrum Rudy Śląskiej), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 23 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ruda Śląska to miasto powiatowe zlokalizowane w centrum woj. śląskiego i należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To jeden z większych ośrodków przemysłowych regionu. Zajmuje obszar 78 km2 i liczy sobie ok. 141 500 mieszkańców. Miasto dzieli się na 11 dzielnic, a na jego krajobraz, obok zakładów, kopalń i hut, składają się głównie typowe familoki oraz nowe osiedla mieszkaniowe. W mieście wiele jest też zabytków, głównie tych neoromańskich. Mimo typowo przemysłowego charakteru, ok. 20% obszaru miasta zajmują lasy. Mieszkańcy mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze oświatowe i medyczne. Jest tu szpital i działa ponad 60 przychodni lekarskich. W Rudzie Śląskiej znajduje się niemal 30 szkół i 16 zespołów szkół. Kulturę i rozrywkę zapewnia m.in. kino, dwa muzea oraz centrum kultury. W mieście są też trzy hale sportowe, lodowisko, 5 pływalni. Świetna lokalizacja Rudy Śląskiej gwarantuje bezproblemowe połączenia z innymi miastami regionu oraz reszty kraju.

Komunikacja

Jedną z większych zalet miasta jest jego położenie. Rudę Śląską przecina autostrada A4. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 902 i 925, będące fragmentami Drogowej Trasy Średnicowej łączącej 6 miast GOP-u. Tuż przy zachodniej granicy miasta ciągnie się droga krajowa nr 44 i autostrada A1, przy wschodniej granicy jest to DK 79, a przy północnej – DK 88. Transport publiczny zapewniają autobusy GOP-u oraz Tramwaje Śląskie. Poza tym funkcjonuje tu transport kolejowy i kursują autobusy PKS. Zaledwie 35 km od Rudy Śląskiej mieści się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ruda Wolności.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZSP Ruda w odległości 110 m, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Rudzie w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa w Rudzie w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ SILESIA w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Aimex.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Brańskiego - Domy w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.09.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: