Dom na Kurkowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kurkowa, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kurkowa 28-32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 536 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom na Kurkowej

4 zdjęcia

Dom na Kurkowej
Dom na Kurkowej
Dom na Kurkowej
Dom na Kurkowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 252 do 297 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Większość mieszkań posiadać będzie balkony, loggie lub taras.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców powstanie także garaż podziemny i 3 lokale usługowe na parterze.

Projekt architektoniczny autorstwa Gołąbek Daleczko Architekci.

Inwestycja Dom na Kurkowej znajduje się na Nadodrzu, ul. Kurkowa 28-32 (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Dom na Kurkowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom na Kurkowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia. Położona w artystycznej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy - Nadodrze 15 minut spacerem do rynku. Śródmiejskie położenie inwestycji to także rozbudowana infrastruktura miejska – liczne sklepy i supermarkety, szkoły i przedszkola oraz restauracje i kawiarnie. Bliskość ośrodków akademickich i przystanków tramwajowych.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom na Kurkowej?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom na Kurkowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 685 metrów od inwestycji Dom na Kurkowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom na Kurkowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Kurkowej znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr III w odległości 25 m, szkoła w odległości 58 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom na Kurkowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicus Clinic w odległości 215 m, HomeDoctor w odległości 231 m, Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 383 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom na Kurkowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 28 m znajduje się Żabka, w odległości 129 m znajduje się Żabka, w odległości 191 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Kurkowej w odległości 29 m znajduje się boisko / kort, w odległości 39 m znajduje się boisko / kort, w odległości 82 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.06.2019
Data aktualizacji: 23.06.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: