Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sołtysowska 23

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowska, oferowane bezpośrednio przez

Develocity Sp. z o.o

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 527 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sołtysowska 23Sołtysowska 23

6 zdjęć

Sołtysowska 23
Sołtysowska 23
Sołtysowska 23
Sołtysowska 23

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (7)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sołtysowska 23 logo

Sołtysowska23 to nowoczesny i bezpieczny budynek, w którym znajdziesz komfortowe mieszkania dostosowane do Twoich wymagań.

Budynek składa się z 52 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 27,50 m2 -110 m2.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony dostępne wprost z salonów.

Dla tych, którzy cenią w życiu spokój i bliskość natury oferujemy mieszkania na parterze z dużymi ogródkami lub apartamenty z obszernymi tarasami.

6 apartamentów posiada ekskluzywne tarasy o powierzchnie od 25 m2 - 154 m2

Dla wygody mieszkańców na terenie inwestycji stworzono miejsca postojowe podziemne oraz komórki lokatorskie, a sprawne przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Przestrzeń wokół budynku zostanie zagospodarowana zielenią i oświetlona nowoczesnymi lampami ulicznymi.

Sołtysowska 23 zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami i licznymi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców:

• duże funkcjonalne mieszkania lub apartamenty z tarasami i balkonami

• duże okna

• ciekawy design

• Budynek wpisuję się formą w otaczający krajobraz i charakter urbanistyczny okolicy.Sołtysowska23 to wymarzone miejsce, w którym każdy znajdzie idealny apartament!

Inwestycja Sołtysowska 23 znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 23 (5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Develocity Sp. z o.o.

Inwestycja Sołtysowska 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowska 23 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develocity Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 7 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Czyżynach, w szybko rozwijającej się dzielnicy Krakowa.

Położona w bliskim otoczeniu licznych terenów zielonych, jak np. Łąki Nowohuckie jest doskonale skomunikowana z Centrum i Śródmieściem Krakowa. Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie takich obiektów jak Tauron Arena czy Expo Kraków. Nasza inwestycja jest doskonałym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia, gdyż w okolicy znajdują się liczne siłownie, park Trampolin, Ogród Doświadczeń czy Park Lotników Polskich. Rodziny z dziećmi zapewne docenią bliskość wielu szkół, uczelni, przedszkola i licznych sklepów.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowska 23?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowska 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 53 metrów od inwestycji Sołtysowska 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowska Zakłady 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowska 23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska 23 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 37 m, Fajny Żłobek w odległości 419 m, Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy w odległości 442 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sołtysowska 23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dakadent w odległości 273 m, Dental4you w odległości 581 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 657 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowska 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 44 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy "Nasz Sklep", w odległości 101 m znajduje się Biedronka, w odległości 198 m znajduje się Skalanka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska 23 w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 224 m znajduje się boisko / kort, w odległości 315 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.04.2020
Data aktualizacji: 25.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023