Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Sołtysowicka 32

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowicka, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Sołtysowicka 32Osiedle Sołtysowicka 32

5 zdjęć

Osiedle Sołtysowicka 32
Osiedle Sołtysowicka 32
Osiedle Sołtysowicka 32
Osiedle Sołtysowicka 32

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Poznaj zieloną stronę Wrocławia. Osiedle Sołtysowicka jest położone blisko parku i rozległych terenów leśnych, w spokojnej okolicy z rozwinięta infrastrukturą. Doskonała komunikacja oraz aktywna linia kolejowa to dobra alternatywa dla tłocznego centrum miasta. To miejsce, w którym możesz planować swoją przyszłość.

Na inwestycję składają się dwa 4-piętrowe budynki ze 165 mieszkaniami. Do wyboru są lokale o powierzchni od 32 do 84 m². Z myślą o komforcie mieszkańców w budynkach przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery oraz parking podziemny.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Osiedle Sołtysowicka to kameralne, nowoczesne budynki, zadbana zieleń i plac zabaw dla dzieci. Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka. Wytchnienie można znaleźć tuż za domem, w Parku Sołtysowickim, który jest częścią większego kompleksu leśnego. Tu przyroda w płynny sposób łączy się z mieszkalną częścią miasta. Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia.

NAJLEPSZY WYBÓR

Jest wiele powodów, by zamieszkać na Osiedlu Sołtysowicka. Wiemy, że i tak znajdziesz swoje, ale pozwól, że podpowiemy te najważniejsze:

1. Lokalizacja w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum

2. Funkcjonalne mieszkania z dostępem do balkonu lub ogródka

3. Parking podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery do dyspozycji mieszkańców

4. Przedszkole i szkoła w odległości 300 m od osiedla

5. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Sołtysowic

6. Bliskość Lasu Sołtysowickiego

Inwestycja Osiedle Sołtysowicka 32 znajduje się na Sołtysowicach, ul. Sołtysowicka 32 (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Osiedle Sołtysowicka 32 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

POZNAJ SOŁTYSOWICE

Sołtysowice znajdują się w obrębie wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Dominuje tu niska zabudowa, domy szeregowe, jedno- i wielorodzinne. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy, duże centrum handlowe, przychodnię i szpital. Tuż obok osiedla Sołtysowicka działa szkoła podstawowa oraz przedszkole. Przy ulicy Koszarowej są także wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego, dzięki czemu mieszkanie w tej lokalizacji możemy przeznaczyć pod wynajem.

NOWOCZESNA OKOLICA

Mieszkając w spokojnej okolicy nie musisz rezygnować z atrakcji i uroków dużego miasta. Do Placu Grunwaldzkiego samochodem dojedziesz stąd w 10 minut. Lubisz spacery nad Odrą? Na Ostrów Tumski i Wyspę Słodową dostaniesz się równie szybko. Do dyspozycji jest także kolej oraz komunikacja miejska – trzy linie autobusowe, w tym jedna nocna. Bliskość ważnych arterii drogowych umożliwia szybki wyjazd z Wrocławia w kierunku Poznania i Warszawy, a także sprawny dojazd do obwodnicy.

DOJAZDY I ODLEGŁOŚCI

- do Placu Grunwaldzkiego – 9 minut (5,2 km)

- na Ostrów Tumski – 9 minut (4,6 km)

- do Rynku – 13 minut (6,5 km)

- do C.H. Korona – 19 minut pieszo (1,6 km)

- do C.H. Marino – 10 minut (5,3 km)

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 875 metrów od inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 66 m, szkoła w odległości 69 m, szkoła w odległości 95 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 371 m, 53A w odległości 468 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 468 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 62 m znajduje się Żabka, w odległości 411 m znajduje się Żabka, w odległości 543 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 w odległości 162 m znajduje się boisko / kort, w odległości 184 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 241 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 07.12.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023