Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Centralna Park.

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul Centralna, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Kraków, Czyżyny, ul Centralna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 573 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Centralna Park.Centralna Park.

5 zdjęć

Centralna Park.
Centralna Park.
Centralna Park.
Centralna Park.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 800 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Centralna Park jest zlokalizowane w północno-wschodniej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Tworzyć je będzie zespół pięciu budynków, w których powstanie łącznie ponad 800 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Szczególny nacisk został położony na zapewnienie funkcjonalności lokali. Dodatkowo, nowoczesna architektura, łatwy dostęp do usług, komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych zapewni przyszłym mieszkańcom estetyczne otoczenie i wygodę na co dzień.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Lotników Polskich – zaprojektowane z rozmachem miejsce rekreacji i wypoczynku. To jeden z największych parków w Krakowie. Znajdziesz tu alejki spacerowe i ścieżki dla rowerzystów, plac zabaw dla najmłodszych. Aktywny wypoczynek zapewnia również znajdujący się w okolicy stadion lekkoatletyczny AWF oraz hala widowiskowo-sportowa przy ul. Stanisława Lema. Dużym atutem lokalizacji jest pobliskie Centrum Handlowe M1, gdzie zakupy, zarówno te codzienne, jak i większe zajmą mniej czasu, bo wszystkie sklepy będziesz miał w zasięgu ręki. Nie brakuje tu również restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli. Czyżyny to bardzo dobrze rozwinięta część miasta, gdzie komunikacja miejska zapewnia sprawny dojazd do centrum.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w:

III etapu (budynek B) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2018 r.

VI i V etapu - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2019 r.

Inwestycja Centralna Park. znajduje się na Czyżynach (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Centralna Park. została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 800 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Centralna Park. nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centralna Park.?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centralna Park. mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Centralna Park. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - M1 Nowohucka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centralna Park. znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centralna Park. znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: BeBaby Galicyjska w odległości 127 m, Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 554 m, Mali Przyrodnicy w odległości 696 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centralna Park. jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 597 m, Dental4you w odległości 655 m, Dakadent w odległości 769 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centralna Park. składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 153 m znajduje się Żabka, w odległości 421 m znajduje się Lidl, w odległości 488 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centralna Park. w odległości 127 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 225 m znajduje się boisko / kort, w odległości 236 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 04.09.2019

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023