Osiedle Latarników

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Ceny od: 7 967 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Latarników dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B1.0.U.2
31,13 m²
1
248 012 zł7 967 zł/m²
B1.0.U.3
50,62 m²
1
403 289 zł7 967 zł/m²
B1.0.U.4
55,7 m²
1
443 761 zł7 967 zł/m²

Opis Inwestycji

W Gdańsku Letnicy w nowej inwestycji Osiedle Latarników oferujemy Państwu lokale usługowe usytuowane na parterze z wejściem od ul. Letnickiej.Doskonała lokalizacja w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Letnicy oraz sąsiedztwo licznych nowo budowanych osiedli, gwarantuje przyszłym właścicielom lokali wielu potencjalnych klientów.Planując zakup lokalu usługowego, najważniejsza jest odpowiednia lokalizacja oraz potencjał napływu przyszłych klientów. Letnica jest rozwijającą się dzielnicą w pasie nadmorskim Gdańska z potencjałem wzrostu liczby mieszkańców z obecnych 1500 do ok. 15000 osób.Atutem lokalizacji Osiedla Latarników jest również rozbudowana infrastruktura drogowa, zapewniająca sprawny dojazd samochodem zarówno do Śródmieścia, Wrzeszcza czy Oliwy, jak i dzielnic położonych na obrzeżach miasta. Lokalizacja osiedla w pobliżu tunelu pod Martwą Wisłą gwarantuje szybki dojazd do głównych tras drogowych S-6, S-7 oraz Autostrady A1.Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do głównych dzielnic Gdańska.Planowane inwestycje w Letnicy, jak na przykład kompleks rekreacyjno-sportowy Nautilus Gdańsk, w którego skład wejdą m.in.: oceanarium, egzotyczna laguna z kompleksem basenów i saun oraz sztuczną, całoroczną plażą, również będzie mieć wpływ na rozwój tej części Gdańska.Obecnie prowadzimy sprzedaż lokali usługowych w I etapie inwestycji Osiedle Latarników, których budowa zostanie ukończona w IV kwartale 2021 r.W I i II etapie inwestycji Osiedle Latarników powstaną budynki 6- i 7-piętrowe. Niska, kameralna zabudowa oraz bliskość terenów rekreacyjnych, zapewni komfort mieszkańcom nowego osiedla.W obu etapach inwestycji zaprojektowano łącznie 8 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach.Ceny lokali są cenami netto.

Inwestycja Osiedle Latarników znajduje się na Letnicy, ul. Letnicka (5.3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Osiedle Latarników jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Latarników pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 31 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 7 967 zł za metr kwadratowy.

Deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 31 do 56 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 248 012 do 443 761 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 967 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Latarników znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Latarników

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Latarników w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2020

Data aktualizacji: 27.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie