Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Lotników

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez

Dasta Invest Sp. z o.o.

Kraków, Grzegórzki, Al. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 305 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park LotnikówPark Lotników

9 zdjęć

Park Lotników
Park Lotników
Park Lotników
Park Lotników

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- posadowienie na wzmocnionym podłożu palami np. kolumny betonowe CMC - płyta oraz ściany fundamentowe - żelbetowe wg projektu konstrukcji w technologii TBW - główne elementy nośne żelbetowe: ściany tarcze żelbetowe, ściany żelbetowe oraz murowane - ściany zewnętrzne budynku murowane z pustaka ceramicznego, np.Porotherm / Thermopor gr. 25 cm - ściany wewnętrzne wydzielające mieszkania z pustaka ceramicznego Porotherm / Thermopor akustyczny gr. 25 cm - stropy między kondygnacjami, klatki schodowe, trzony windowe – żelbetowe monolityczne - stropodach żelbetowy

Instalacje

5.1. Instalacje c.o. i cwu - centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa ( instalacje z rur z tworzywa sztucznego, np. Aquaterm) wg projektu branżowego, dostawca ciepła - MPEC - dla każdego mieszkania indywidualne opomiarowanie: liczniki ciepłej wody użytkowej i ciepłomierz dla centralnego ogrzewania na klatce schodowej - elementy grzejne w salonach /pokojach dziennych/ : grzejniki kanałowe (bez wentylatora) i płytowe z głowicami termostatycznymi, w pozostałych pokojach -grzejniki płytowe - łazienki - grzejniki stalowe rurowe (typu drabinkowego) wraz z grzałką elektryczną 5.2. Instalacje wody zimnej i kanalizacji sanitarnej - woda zimna (instalacje z rur z tworzywa sztucznego, np. Aquaterm ) wg projektu branżowego - dla każdego mieszkania indywidualne opomiarowanie: liczniki zimnej wody na klatce schodowej - podejścia wodno-kanalizacyjne do urządzeń sanitarnych wg projektu branżowego - piony kanalizacji sanitarnej z rur niskoszumowych - bez armatury i urządzeń sanitarnych 5.3. Instalacje wentylacji mechanicznej - instalacja wentylacji mechanicznej (System np. Areeco) wywiewnej mieszkań; nawiew poprzez nawiewniki, wywiew powietrza zużytego następuje z pomieszczeń kuchni oraz łazienek do kanałów zbiorczych, w kuchni dodatkowy przyłącz do okapu kuchennego - centrale wentylacyjne zlokalizowane na dachu budynku 5.4. Instalacje elektryczne i niskoprądowe - instalacje elektryczne wg projektu wykonawczego, z osprzętem, bez opraw oświetleniowych - instalacja elektryczna obejmuje m.in. zasilanie kuchni elektrycznej (płyty ceramicznej) z piekarnikiem - pomiar energii przez liczniki trójfazowe - instalacje niskoprądowe: telefoniczna, TV AZART i TV-SAT, telewizja kablowa, internetowa wg projektów wykonawczych - instalacja wideo-domofonowa cyfrowa (wideodomofon)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (105 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Park Lotników to nowoczesny budynek nawiązujący architektonicznie do charakteru okolicy: Parku Lotników Polskich oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego.

W tym 4 piętrowym budynku apartamentowym znajdować się będzie 87 lokali mieszkalnych. Budynek obsługiwać będą 4 klatki schodowe, każda z windą. W kondygnacji podziemnej znajdować się będzie wielostanowiskowy garaż z 105 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dodatkowo na zewnątrz przewidziano 13 ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Szczególną uwagę przy projektowaniu zwrócono na wysoką, jakość części wspólnych oraz materiałów wykorzystywanych do wykończenia elewacji, w tym między innymi:

- halle w częściach (w obrębie wind oraz portale drzwiowe) wykończone będą naturalnym materiałem (drewno lub okładzina kamienna),

- przeszklone klatki schodowe,

- elewacje wykonane z użyciem między innymi elementów okładzin kamiennych oraz tynków ozdobnych,

-garaż podziemny zapewniający przynajmniej jedno miejsce postojowe do każdego mieszkania.

Dbałość o szczegóły i komfort odnajdujemy w specjalnie zaprojektowanych apartamentach o zróżnicowanym metrażu. Charakteryzują się one doskonałym rozkładem, przestronnością, funkcjonalnością i łatwością aranżacji. Dla części apartamentów na ostatniej kondygnacji przewidziano duże przesuwne okna otwierające przestrzeń mieszkania na zieleń pobliskiego Parku Lotników Polskich i zapewniają maksymalny dostęp światła dziennego.

Apartamenty na parterze będą posiadały prywatne ogródki oraz ogrody zimowe. Apartamenty na pozostałych kondygnacjach posiadały będą przestronne loggie.

Na terenie zewnętrznym urządzona będzie zieleń ogrodowa, żywopłoty wygradzające prywatne ogródki oraz aranżacja terenu ogólnodostępnego dla mieszkańców. Od strony południowej usytuowany będzie ogród z elementami małej architektury, zapewni to mieszkańcom osiedla miejsce do wypoczynku na terenie inwestycji.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz będzie całodobowo monitorowany (system kamer). Dostęp do nieruchomości zapewniony będzie poprzez System Master Key (system jednego klucza dla lokali mieszkalnych oraz części wspólnych). Przy wjeździe na teren nieruchomości przewidziany jest budynek dla pracownika ochrony.

Inwestycja Park Lotników znajduje się na Grzegórzkach (3.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Park Lotników została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Lotników nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (105 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Lotników?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Lotników mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1974 metrów od inwestycji Park Lotników znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Lotników znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Lotników znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie w odległości 32 m, szkoła w odległości 35 m, Zespół Szkół Nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie w odległości 77 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Lotników jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ugorek w odległości 420 m, iMed24 Centrum Medyczne w odległości 590 m, Centrum Medyczne "Vadimed" w odległości 593 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Lotników składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 116 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 251 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Lotników w odległości 42 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 45 m znajduje się boisko / kort, w odległości 69 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023