Wola Nowa

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wolska, oferowane bezpośrednio przez Dantex

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Wolska 171-175
Wola Nowa

8 zdjęć

Wola Nowa
Wola Nowa
Wola Nowa
Wola Nowa

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Wola Nowa dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
WN-C-LU-CUU4
248,75 m²
Parter

Opis Inwestycji

Wola Nowa logo

Osiedle Wola Nowa to awangardowa kompozycja na planie trapezu – estetyka geometrii czworokąta tworzy harmonijną przestrzeń zapraszającą. Architektura budynku utrzymana jest w nurcie modernistycznym, z zachowaniem kanonów tego stylu. Horyzontalne podziały elewacji, okna w układzie pasmowym i rytm głęboko wciętych loggii dynamizują bryłę, nadając jej elegancką, lekką formę. Oryginalnym, asymetrycznym wyróżnikiem jest wyniosła, dwunastokondygnacyjna dominanta, dostrajająca budynek do miejskiej tkanki Woli.

Centralną strefą osiedla jest odseparowany od ulicznego zgiełku obszerny, zielony dziedziniec z infrastrukturą wypoczynkową: są tutaj drewniane altany z leżakami i hamakami, „małpi gaj" dla najmłodszych mieszkańców, spacerowe alejki, a także drewniane donice, w których mieszkańcy mogą uprawiać własne rośliny. Rekreacyjna przestrzeń od strony zachodniej budynku została wyposażona w siłownię plenerową. W zacisznym patio dominuje wszechobecna zieleń drzew, krzewów i zadbanych trawników.

Wielofunkcyjny budynek został podzielony na segmenty A, B i C. Ośmiokondygnacyjny segment A, od strony ulicy Wolskiej, stanowi część hotelową obiektu. W segmentach B i C zaprojektowano 369 komfortowych mieszkań; do dyspozycji mieszkańców także wielostanowiskowy, dwukondygnacyjny garaż podziemny ze stanowiskami dla motocykli. Na parterze rozmieszczono 8 lokali komercyjnych, stanowiących podstawową bazę handlowo-usługową. Osiedle jest w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Wola Nowa znajduje się na Odolanach, ul. Wolska 171-175 (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dantex.

Inwestycja Wola Nowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Wola Nowa w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 249 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Dantex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 9 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
249 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Wola Nowa usytuowane jest w zachodniej części dzielnicy, przy ul. Wolskiej – historycznym trakcie miasta. Spójna, geometryczna zabudowa zajmuje północno-zachodnią część kwartału Woli, zdefiniowanego przez ulice Wolską, Goleszowską, J. Sowińskiego i Jana Kazimierza. Strategiczna dla mieszkańców jest ulica Jana Kazimierza, która przebiega zaledwie 200 m od wejścia na osiedle. Delikatesy, piekarnie, cukiernie, apteki, salony kosmetyczne, placówki bankowe, medyczne, przedszkola i kluby fitness, rozlokowane równomiernie wzdłuż tej lokalnej arterii, tworzą doskonałą infrastrukturę. W odległości 100-300 m od osiedla przebiegają trasy 5 linii tramwajowych (10, 13, 26, 27, 28) i 5 autobusowych (105, 155, 197, 255, N42). Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje 12 minut, na Lotnisko Chopina 15 minut, a do Blue City, jednego z pobliskich centrów handlowych – 8 minut.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wola Nowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola Nowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Wola Nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sowińskiego 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wola Nowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Nowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 400 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZIELONA ŻYRAFA w odległości 430 m, Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1 dla Dorosłych w Warszawie w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wola Nowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 330 m, Centrum medyczne Medi Partner w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola Nowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Nowa w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.04.2021
Data aktualizacji: 28.07.2021
Wola Nowa logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jana Kazimierza 21, 01-248 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
  • Wtorek: 10:00 - 18:00
  • Środa: 10:00 - 18:00
  • Czwartek: 10:00 - 18:00
  • Piątek: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: