Miasto Wola

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDantex

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Miasto Wola dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
F-LU6
68,1 m²
Parter
G-LU3
63 m²
Parter
H-LU1
130 m²
Parter
H-LU2
87 m²
Parter
I-LU2
59 m²
Parter

Opis Inwestycji

Miasto Wola

Miasto Wola to nowoczesne osiedle z kameralną atmosferą, dostępem do bogatej infrastruktury i świetnym połączeniem z centrum miasta. Prywatność, bezpieczeństwo i spokój ale także bogata przestrzeń publiczna. W pobliżu znajdują się tereny zielone (aż pięć parków), tereny rekreacyjne (m.in. ścieżki rowerowe, ścianka wspinaczkowa oraz hala do paintballa), a także restauracje. W obrębie osiedla znajdziemy strefy odpoczynku (zieleńce i skwery) oraz zabawy (kolorowe place zabaw).

Inwestycja Miasto Wola znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dantex.

Inwestycja Miasto Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 7 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasto Wola pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 59 do 130 metrów kwadratowych.

Deweloper Dantex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 59 do 130 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Miasto Wola

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasto Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Miasto Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gizów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Wola znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Motylki w odległości 160 m, Medyczne Studium Zawodowe w odległości 180 m, DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BIG LITTLE THINGS w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miasto Wola jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 60 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 160 m, Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasto Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia Grzybki, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Wola w odległości 230 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Fitness24seven.

Data publikacji: 27.07.2020

Data aktualizacji: 25.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie