Villa Liberta

Oferta archiwalna

krakowski, Libertów, Libertów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 234 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Liberta

3 zdjęcia

Villa Liberta
Villa Liberta
Villa Liberta

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Villa Liberta to kompleks 3 ekskluzywnych Villi oraz 4 apartamentów wrazz garażami podziemnymi na działce 41ar w Libertowie.Wnętrza są funkcjonalne, przestronne, otwarte z szerokimi przeszkleniami.Istnieje pełna możliwość dostosowania wnętrz do indywidualnych potrzeb klienta.Teren inwestycji jest ogrodzony, poszczególne działki podzielone są żywopłotem.Do każdego domu przynależna jest działka o powierzchni 8-10 ar,Przyjęto jednolity standard wykończenia zewnętrznego budynków.Dach – dwuspadowy o konstrukcji mieszanej: stalowo- drewnianej pokryty ekskluzywną dachówką klinkierową w kolorze grafitowym.Stolarka okienna – ekskluzywna z drewna mahoniowego (merbau) w kolorze brązowym, szklona szybą termoizolacyjną z mikrowentylacją. Stolarka zewnętrzna balkonowa przesuwno – uchylna.Elewacja budynku – tynk mineralny w kolorze białym i szarym, okładziny z drewna i kamienia w kolorze naturalnym, zewnętrzne lampy elewacyjne.Wewnętrzne ściany pokryte pierwszą gładzią.Wjazd na teren posesji przez bramę główną, otwieraną na pilota.Teren wokół domów wyplantowany, alejki chodnikowe wybrukowane ekskluzywną kostką.Pełne oświetlenie zewnętrzne.Droga dojazdowa żwirowa.W istniejących planach zagospodarowania terenu, droga dojazdowa ma być pokryta asfaltem.Villa Liberta ma wyjątkową lokalizację podmiejską, gwarantującą szybki bezkolizyjny dojazd do centrum Krakowa.Odległość od Rynku Starego Miasta to zaledwie 10 km.Dojazd obwodnicą A4 do lotniska w Balicach 18 km.Pobliskie Centrum Handlowe Zakopianka i Solvay Park umożliwiają szybkie zakupy.Dla miłośników sportów zimowych atutem jest bliskość stoków narciarskich:Siepraw 12 km.Góra Chełm 22 km.Spytkowice 37 km.W sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, boiska do piłki nożnej a w niedalekiej przyszłości uruchomiony zostanie Ośrodek Sportowo Rekreacyjny z basenem, siłownią, sauną. Otoczenie ekskluzywnych rezydencji, bliskość terenów zielonych czynią z Libertowa niepowtarzalne miejsce zamieszkania.Szlaki turystyczne zachęcają do spacerów, jazdy na rowerze w ciszy i spokoju, z dala od gwaru miejskiego. Położenie na widokowych, nasłonecznionych wzniesieniach Pogórza Wielickiego, brak uciążliwego przemysłu gwarantują czyste powietrze i zdrowe otoczenie, czyniąc okolicę niezwykle atrakcyjną pod względem rekreacji i wypoczynku.

Inwestycja Villa Liberta znajduje się w Libertowie (1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Cracovia Investments Sp z o.o.

Inwestycja Villa Liberta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Liberta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Cracovia Investments Sp z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Liberta?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Liberta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Villa Liberta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Libertów Szkoła.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Liberta w odległości 380 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Libertów.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Libertowie

Oferty w Libertowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: