Garden Lane

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCore Development

Ceny od: 11 828 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Garden Lane dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A24
4
138,63 m²
3
1 646 925 zł11 880 zł/m²
A36
5
185,88 m²
3
2 200 000 zł11 828 zł/m²

Opis Inwestycji

Garden Lane to wyjątkowy punkt na mapie krakowskich inwestycji. Projekt powstaje z myślą o najbardziej wymagających klientach. Do państwa użytku oddajemy 69 apartamentów o metrażach od 35 do 150 m2. Budynek powstaje w doskonałej lokalizacji - przy ul. Jana Buszka. To zielona enklawa, oddalona od krakowskiego Rynku o niecałe 3 km, położona w bliskim sąsiedztwie Błoń.Garden Lane to coś więcej niż doskonałe usytuowanie.Do budowy oraz wykończenia inwestycji użyliśmy wyselekcjonowanych materiałów o najwyższej jakości. Ukoronowaniem części wspólnych budynku, w których znajdziecie Państwo naturalne drewno czy beton architektoniczny jest reprezentacyjne i przestronne lobby. Na wyłączny użytek mieszkańców czekają również inne udogodnienia, takie jak pokój zabaw dla dzieci, nowoczesna siłownia, rowerownia ze stanowiskiem serwisowym, czy usługi zawodowego konsjerża.

Inwestycja Garden Lane znajduje się na Krowodrzy, ul. Buszka (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Core Development.

Inwestycja Garden Lane została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Garden Lane pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 139 do 186 metrów kwadratowych w cenie od 11 828 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 139 m2 w cenie od 1 646 925 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 186 m2 w cenie od 2 200 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Core Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty - Płyta i ściany monolitycznie żelbetowe w technologii betonu wodoszczelnego. Stropy - Żelbetowe.
Dach
Stropodach pełny „dach zielony”
Elewacja
Wentylowana z płyt HPL np. firmy Fundermax. Tynk cienkowarstwowy.
Stolarka okienna
Aluminiowe trzyszybowe z nawietrzakami o podwyższonej izolacyjności akustycznej Rw – 32 dB , ze szkłem wypełnionym argonem niskoemisyjnym Umaks.=1,1 W/m²K oraz Umaks.=0,9 W/m²K.
Drzwi zewnętrzne
Wejściowe do budynku - aluminiowe na fotokomórkę. Wejściowe do mieszkań - drewniane z naturalnego forniru.
Balkony
Żelbetowe , wykończone płytami betonowymi, balustrady z profili lakierowanych proszkowo oraz szklane.
Ściany
Żelbetowe i z pustaków Porotherm o gr. 25 cm lub równoważnych.
Instalacje
Instalacje wod. - kan Kanalizacja deszczowa. Instalacje elektryczne Oświetlenie ciągów pieszych oraz wjazdu do garażu w oparciu o technologie LED. Instalacje niskoprądowe Monitorowanie terenu i obiektu oraz videodomofon.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 139 do 186 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 1 646 925 do 2 200 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 828 do 11 880 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Garden Lane

Garden Lane, to mieszkanie pośrodku miejskiego ogrodu. Lokalizacja inwestycji, przy cichej ulicy-Jana Buszka, pozwala odnaleźć spokój z dala od miejskiego zgiełku. Z drugiej zaś strony, gwarantuje komfort komunikacji, poprzez znakomite połączenie z głównymi trasami oraz niewielką odległość od przystanków komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość krakowskich Błoń oraz rzeki Rudawy, będących idealnym miejscem dla wycieczek pieszych i rowerowych. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu, docenią zapewne fakt, iż w pobliżu znajduje się basen oraz korty tenisowe. Widok z większości mieszkań w naszej inwestycji, będzie obejmował tereny zielone oraz przepiękny Kopiec Kościuszki.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 350 metrów od inwestycji Garden Lane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Miasteczko Studenckie AGH.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Garden Lane znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 13 w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Świat Dziecka w odległości 700m, VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się AKADEMICKA. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się HORTULUS. APTEKA PRYWATNA. HOMOL M., MGR FARM., w odległości 550 m znajduje się GAJA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się AP Kraków, w odległości 350 m znajduje się Cafe Grill Bar Alibi, w odległości 450 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1100 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1150 m znajduje się Wola Sport Paradise.

Data publikacji: 09.05.2016

Data aktualizacji: 25.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie