Garden Lane

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCore Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 941 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • KAVIORY 41(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 150/m2
  KAVIORY 41
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 84 m2
  Liczba pokoi: 4
  KAVIORY 41
 • U Przybyszewskiego(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Przybyszewskiego 83 (3.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 596 brutto/m2
  U Przybyszewskiego
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 42 - 151 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 9 ofert
  EKOPARK
 • River Lane(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Piotra Borowego (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 908/m2
  River Lane
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 79 m2
  Liczba pokoi: 3
  Core Development

Opis Inwestycji

Garden Lane to wyjątkowy punkt na mapie krakowskich inwestycji. Projekt powstaje z myślą o najbardziej wymagających klientach. Do państwa użytku oddajemy 69 apartamentów o metrażach od 35 do 150 m2. Budynek powstaje w doskonałej lokalizacji - przy ul. Jana Buszka. To zielona enklawa, oddalona od krakowskiego Rynku o niecałe 3 km, położona w bliskim sąsiedztwie Błoń.Garden Lane to coś więcej niż doskonałe usytuowanie.Do budowy oraz wykończenia inwestycji użyliśmy wyselekcjonowanych materiałów o najwyższej jakości. Ukoronowaniem części wspólnych budynku, w których znajdziecie Państwo naturalne drewno czy beton architektoniczny jest reprezentacyjne i przestronne lobby. Na wyłączny użytek mieszkańców czekają również inne udogodnienia, takie jak pokój zabaw dla dzieci, nowoczesna siłownia, rowerownia ze stanowiskiem serwisowym, czy usługi zawodowego konsjerża.

Inwestycja Garden Lane znajduje się na Krowodrzy, ul. Buszka (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Core Development.

Inwestycja Garden Lane została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Garden Lane pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 139 do 186 metrów kwadratowych w cenie od 11 828 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Core Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty - Płyta i ściany monolitycznie żelbetowe w technologii betonu wodoszczelnego. Stropy - Żelbetowe.
Dach
Stropodach pełny „dach zielony”
Elewacja
Wentylowana z płyt HPL np. firmy Fundermax. Tynk cienkowarstwowy.
Stolarka okienna
Aluminiowe trzyszybowe z nawietrzakami o podwyższonej izolacyjności akustycznej Rw – 32 dB , ze szkłem wypełnionym argonem niskoemisyjnym Umaks.=1,1 W/m²K oraz Umaks.=0,9 W/m²K.
Drzwi zewnętrzne
Wejściowe do budynku - aluminiowe na fotokomórkę. Wejściowe do mieszkań - drewniane z naturalnego forniru.
Balkony
Żelbetowe , wykończone płytami betonowymi, balustrady z profili lakierowanych proszkowo oraz szklane.
Ściany
Żelbetowe i z pustaków Porotherm o gr. 25 cm lub równoważnych.
Instalacje
Instalacje wod. - kan Kanalizacja deszczowa. Instalacje elektryczne Oświetlenie ciągów pieszych oraz wjazdu do garażu w oparciu o technologie LED. Instalacje niskoprądowe Monitorowanie terenu i obiektu oraz videodomofon.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Garden Lane

Garden Lane, to mieszkanie pośrodku miejskiego ogrodu. Lokalizacja inwestycji, przy cichej ulicy-Jana Buszka, pozwala odnaleźć spokój z dala od miejskiego zgiełku. Z drugiej zaś strony, gwarantuje komfort komunikacji, poprzez znakomite połączenie z głównymi trasami oraz niewielką odległość od przystanków komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość krakowskich Błoń oraz rzeki Rudawy, będących idealnym miejscem dla wycieczek pieszych i rowerowych. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu, docenią zapewne fakt, iż w pobliżu znajduje się basen oraz korty tenisowe. Widok z większości mieszkań w naszej inwestycji, będzie obejmował tereny zielone oraz przepiękny Kopiec Kościuszki.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garden Lane mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Garden Lane znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Miasteczko Studenckie AGH.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garden Lane znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Cichym w odległości 330 m, Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń" w odległości 380 m, Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń" z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Garden Lane jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Scanmed S.A. w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garden Lane składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Piekarnia Awiteks, w odległości 400 m znajduje się Ksero Kapitol, w odległości 420 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garden Lane w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.05.2016

Data aktualizacji: 10.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie