Safrano

7 zdjęć

Safrano
Safrano
Safrano
Safrano

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Safrano dostępnych jest 50 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (50)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

 • Promocja

  Rabat!

  Tylko teraz wybrane mieszkania z rabatem do 850 zł za m2. Oferta ograniczona do końca września.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 50 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 96 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji.

Warunki rezerwacji:

5 000 zł zwrotnej opłaty rezerwacyjnej.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Safrano znajduje się 29 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Safrano logo

Osiedle Safrano to dwa minimalistyczne budynki zlokalizowane w spokojnej dzielnicy - Borku Fałęckim, a w nich 99 mieszkań dopasowanych do różnych potrzeb. Niedaleko Lasu Borkowskiego, Centrów Handlowych, szkół, przedszkoli i ważnych węzłów komunikacyjnych Krakowa. Poznaj Safrano i skomponuj mieszkanie idealne dla Ciebie.

STYL I PRZEMYŚLANY PROJEKT:

• Mineralne płytki elewacyjne nadające budynkom elegancji

• Dobrze rozplanowane mieszkania 27-129 m2 z dużymi oknami

• Każde z balkonem lub ogródkiem (nawet do 82 m2)

Liczne UDOGODNIENIA, które czynią codzienność wygodną i przyjemną, w tym:

• Okna o podwyższonych parametrach akustycznych

• Różnorodna roślinność, w tym gatunki oczyszczające powietrze

• Nawiewniki antysmogowe, wentylacja higrosterowalna

• Rozwiązania z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców: drzwi antywłamaniowe, monitoring, wideo domofony, wjazd zabezpieczony szlabanem.

• Garaż podziemny

• Bogato wyposażony plac zabaw, urozmaicony elementami żywej architektury

• Rozwiązania ekologiczne takie jak: oświetlenie oszczędzające energię, zielone dachy i miejsca postojowe dla samochodów elektrycznych

• Wózkownie, rowerownie i stojaki rowerowe ze stacją naprawy rowerów

Mieszkania

1-pokojowe od 348 000,00 PLN (metraż 28,53 m2)

2-pokojowe od 405 000,00 PLN (metraż od 37,26 do 50,29 m2)

3-pokojowe od 665 000,00 PLN (metraż 65,80 do 82,91 m2)

4-pokojowe od 884 000,00 PLN (metraż 95,70 m2)

Inwestycja Safrano znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Krokusowa 4 (4.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Safrano w sprzedaży jest 50 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 96 metrów kwadratowych, w cenie od 8 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 29 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 50 m2 (27 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 83 m2 (17 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 96 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Cordia Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji SAFRANO mieści się na styku jednej z „najmłodszych” dzielnic Krakowa – Dzielnicy IX Łagiewniki - Borek Fałęcki oraz okolicy Ruczaju, należącej do szybko rozwijającej się dzielnicy Dębniki. Lokalizacja osiedla stanowi złoty środek pomiędzy bliskością terenów zielonych, a dostępem do kluczowych punktów komunikacyjnych, edukacyjnych, a także biznesowych. W sąsiedztwie znajduje się m.in. kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także okręg specjalnej strefy ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Czerwone Maki. Nowopowstała Trasa Łagiewnicka zapewni doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami nie tylko dla kierowców samochodów ale także dla rowerzystów (nowe ścieżki rowerowe) i pasażerów komunikacji miejskiej (nowa linia tramwajowa). Relaks i spokój oferują wyjątkowe, zielone enklawy miejskie położone w okolicy Safrano – min. Skałki Twardowskiego, zalew Zakrzówek i Las Borkowski. To niezwykle malownicze tereny idealne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Safrano to właściwy wybór, dla tych którzy cenią sobie spokój i zieleń, ale nie chcą rezygnować z komfortowej bliskości miasta. Nie musisz decydować się na kompromisy – to miejsce ma wszystko, czego potrzebujesz. • Nieopodal liczne tereny zielone takie jak Park Solvay (15 min. pieszo), Las Borkowski (7 min. rowerem) i Zakrzówek. • Dobry dojazd do Centrum (15 min samochodem). • W pobliżu kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego (7 min. rowerem). • W zasięgu kilkuminutowego spaceru szkoła podstawowa i przedszkola. • Park Handlowy Zakopianka oddalony o 6 min. drogi samochodem. • W bliskiej okolicy Trasa Łagiewnicka (II obwodnica Krakowa) łącząca Borek Fałęcki z innymi dzielnicami Krakowa. Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Safrano?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Safrano znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Safrano znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne OGRÓDEK w odległości 280 m, Niepubliczny Młodzieżowy Dom Kultury "Po Godzinach" w Krakowie w odległości 280 m, Sportowo-Artystyczne Niepubliczne Przedszkole "Malinowe Skrzaty" w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Safrano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Safrano w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.04.2021
Data aktualizacji: 14.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Łagiewnikach-Borku Fałęckim

Oferty w Łagiewnikach-Borku Fałęckim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: