Villa Romera

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursynów, Ursynów Północny, ul. Romera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 223 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Romera

2 zdjęcia

Villa Romera

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa Villa Romera zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie przy skrzyżowaniu ulic Romera i Surowieckiego. Atutem inwestycji jest jej kameralność (tylko 12 mieszkań), ciekawa architektura oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta dzięki bliskiemu sąsiedztwu stacji metra Stokłosy i Ursynów. Projektantem budynku podobnie jak na inwestycji Villa Jowisz i Villa Kawcza jest Architekt Damian Kotwicki.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy, hipermarket Real, basen, kino, szkoły, przedszkola, park, ścieżki rowerowe. W ofercie znajdują się mieszkania 2-3-4 pokojowe o powierzchni 43-81 m2 oraz 1 lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m2 zlokalizowany na parterze budynku. Każde mieszkanie posiada loggię. Na poziomie -1 zaprojektowano garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Planowane zakończenie inwestycji - wrzesień 2015r.

Inwestycja Villa Romera znajduje się na Ursynowie Północnym, ul. Romera (8.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Romera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Romera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Romera?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Romera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Villa Romera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pięciolinii 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Romera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Romera znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Jeżykowa Dolinka" w odległości 70 m, Przedszkole nr 283 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Nr 81 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Romera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Nova.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Romera w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: