Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty przy Babiogórskiej

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Babiogórska, oferowane bezpośrednio przez

City Group Sp. z o.o. Sp.K.

Bielsko-Biała, ul. Babiogórska

Ceny od: 8 500 zł/m2
Apartamenty przy BabiogórskiejApartamenty przy Babiogórskiej

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

31 - 155/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bielsko-Biała Lipnik - 1949 m

Przystanek Autobusowy - 41 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 25 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 29 sklepów, 16 obiektów sportowych, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 39 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 155 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 406 620 do 1 454 090 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 11 000 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję, która zaspokoi wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zlokalizowaną w Bielsku-Białej przy ulicy Babiogórskiej.

Po raz kolejny stawiamy na bardzo wysoki standard wykończenia przy zachowaniu rynkowych cen oferowanych apartamentów. Nowoczesny apartamentowiec oferuje 39 komfortowo zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 31 - 155 metrów kwadratowych zlokalizowanych na pięciu kondygnacjach. Na piątej kondygnacji zlokalizowane są trzy luksusowe penthousy z niesamowitym widokiem o powierzchniach 90, 132 i 155 metrów kwadratowych z przynależnymi tarasami o powierzchniach 25, 38 i 51 metrów kwadratowych. Najwyższej jakości stolarka okienna (balkony francuskie), elektryczne rolety zewnętrzne, instalacja klimatyzacyjna, ogrzewanie podłogowe, oraz przestronne balkony i tarasy zapewnią coraz częściej poszukiwany komfort życia.

Nasza nowa inwestycja cechuje się świetną lokalizacją zapewniającą bardzo dobry dojazd do centrum Bielska-Białej, obwodnicy jak również do zielonej enklawy naszego regionu. Garaż podziemny, winda jak również przestronne komórki lokatorskie na każdej kondygnacji przyczynią się do wysokiego komfortu mieszkania i dobrej jakości życia jej mieszkańców. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany.

Inwestycja Apartamenty przy Babiogórskiej znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Babiogórska (2.9 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez City Group Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Apartamenty przy Babiogórskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej w sprzedaży jest 39 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 155 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców City Group Sp. z o.o. Sp.K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bielsko-Biała leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż rzeki Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XX w., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu liczne szpitale i szkoły. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej?

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży kilkanaście stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1949 metrów od inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielsko-Biała Lipnik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w odległości 111 m, szkoła w odległości 115 m, Przedszkole nr 55 w odległości 159 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medkur L-P Sp. z o. o. Poradnia Dziecięca w odległości 546 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 884 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 53 m znajduje się Netto, w odległości 326 m znajduje się Stokrotka, w odległości 369 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Babiogórskiej w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 281 m znajduje się boisko / kort, w odległości 364 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.10.2022
Data aktualizacji: 14.08.2023
City Group Sp. z o.o. Sp.K. logo

City Group Sp. z o.o. Sp.K.

Adres biura sprzedaży:

Plac Wolności 9 43-300 Bielsko-Biała

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023