Apartamenty Straconki 63

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Straconki, oferowane bezpośrednio przez

MTL Express

Bielsko-Biała, ul. Straconki 63

Apartamenty Straconki 63Apartamenty Straconki 63

6 zdjęć

Apartamenty Straconki 63
Apartamenty Straconki 63
Apartamenty Straconki 63
Apartamenty Straconki 63
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

32 - 64/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bielsko-Biała Leszczyny - 425 m

Przystanek Autobusowy - 209 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 17 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 21 sklepów, 14 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 64 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Niezwykle urokliwe, nowoczesne apartamenty wyróżnia dogodna lokalizacja. Nieopodal położone są miejskie tereny rekreacyjne, a także szlaki turystyczne. Mimo, iż dwupiętrowy kompleks mieści się w cichej okolicy, to infrastruktura komunikacyjna jest bogata, a w okolicy znajdują się placówki handlowe, a także edukacyjne, poradnie zdrowia czy gabinety weterynaryjne. Centrum miasta również położone jest niedaleko.

Apartamenty cechuje wysoki standard oraz ekonomiczny charakter. Dostępne lokale mają powierzchnię od 32 do 64 m2, a ich dodatkowym atutem pozostają miejsca parkingowe. Mieszkania położone na piętrach wyposażono również w balkony, z których rozpościera się widok na okoliczne podgórskie krajobrazy. Oferowane przez nas apartamenty to bezpieczna lokata kapitału z perspektywami na przyszłość – zarówno, gdy chodzi o zakup pierwszego lokalu mieszkalnego, jak i w celach inwestycyjnych. Dodatkowo można zdecydować się na garaż czy praktyczną komórkę, które również znajdują się w kompleksie mieszkalnym.

Inwestycja Apartamenty Straconki 63 znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Straconki 63 (2.4 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez MTL Express.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Straconki 63 w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 64 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców MTL Express przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bielsko-Biała leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż rzeki Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XX w., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu liczne szpitale i szkoły. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Straconki 63?

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży kilkanaście stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Straconki 63 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 425 metrów od inwestycji Apartamenty Straconki 63 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielsko-Biała Leszczyny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Straconki 63 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Straconki 63 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 6 w odległości 36 m, przedszkole w odległości 65 m, Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 84 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Straconki 63 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zdrowie S.C. St. i K. Ptak w odległości 762 m, Przychodnia Puls-Medic w odległości 885 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Straconki 63 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 497 m znajduje się Euro Sklep, w odległości 499 m znajduje się Piekarnia Czernichów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Straconki 63 w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 196 m znajduje się boisko / kort, w odległości 227 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 05.02.2024
Data aktualizacji: 28.03.2024
MTL Express logo

MTL Express

Adres biura sprzedaży:

ul. Straconki 63 43-300 Bielsko Biała

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: