Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 110 m² - numer B.1
Oferta archiwalna
Inwestycja:
Łubinowa ParkDeweloper:
City Development Łubinowa Park
Inwestycja:
Łubinowa ParkDeweloper:
City Development Łubinowa ParkWrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28
Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Łubinowa Park lub inne propozycje na Ołtaszynie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/12469/0ddcf7.png)
:format(jpg)/offers/offer/None/main_image/lubinowa-park.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/12469/0ddcf7.png)
Najbliższe inwestycje
- Z myślą o komforcie mieszkańców dla każdego lokalu została przewidziana dodatkowa, otwarta przestrzeń w postaci balkonu, loggii lub obszernego ogródka. W części z nich powstaną także ogrody zimowe. W kameralnych budynkach nie zabraknie podziemnej hali garażowej. Znajdzie się w niej 213 szerokich miejsc postojowych, w tym boksy zamykane dodatkową bramą, 156 komórek lokatorskich i 24 sekcji
1 kwartał 2026
Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Orawska 73
1-4 pokoje, Metraż 28-85 m2
- 1. Wizja osiedla Ułóż swoje miejsce z najlepszych elementów Żyjemy inaczej. Od miejskiego życia oczekujemy coraz więcej. Chcemy wygodniej, bliżej rozrywki, jeszcze bliżej natury. Szukamy realnych kontaktów. Partynice to komfortowa układanka - z pozoru różne od siebie elementy świetnie się tutaj uzupełniają. Dominuje tutaj kameralna, luźna zabudowa oraz liczne tereny zielone, które wprowadzają
3 kwartał 2025
Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów
1-4 pokoje, Metraż 33-84 m2
- Zmień na lepsze. Dużo zieleni. Prywatny Park. Wysoki standard wykończenia. Partynice House II to kontynuacja osiedla… Partynice House – pierwszego etapu inwestycji, gdzie dostępne są GOTOWE mieszkania w standardzie deweloperskim. 3 pierwsze budynki zostały oddane do użytku w 2018 roku. Znajdujemy się przy ul. Kawalerzystów, w sąsiedztwie zamieszkałego już osiedla Złota Podkowa. Nasza inwestycja
Partynice House
od 12 900 zł/m²gotowe
Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów
3-4 pokoje, Metraż 87-104 m2
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
5 pokoi
Metraż
110 m²
Piętro
1 piętro
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, Balkon
Wysokość pomieszczeń
od 268 do 470 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom w tym poddasze
Oznaczenie oferty
B.1
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.
Opis oferty
Nowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 110 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Łubinowa Park na Ołtaszynie, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia).
Inwestycja jest realizowana przez City Development Łubinowa Park.
Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 4 nowe mieszkania.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynku są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.
Inwestycja Łubinowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.1 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 268 do 470 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi.
Dla przyszłych mieszkańców Łubinowa Park deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.
Opis Inwestycji
Kameralny budynek
Pow. dodatkowe
ŁubinowaPark to osiedle, które będzie się składać z 8 domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Pod koniec II kwartału 2020 roku, planujemy przekazać budynek A i B z 4 apartamentami gotowymi na sprzedaż i do zamieszkania. Budynki są zaprojektowane przez wyróżnionych architektów którzy postarali się nadać kształt ponadczasowej estetyki, tworząc niską, kameralną zabudowę o prestiżowym wyglądzie. Na pełen kompleks składać się będzie 8 mieszkań parterowych o powierzchni ok. 85 m2 z funkcjonalnymi ogrodami oraz 8 apartamentów dwupoziomowych z dogodnymi tarasami.
Apartamenty ŁubinowaPark są idealnym wyborem dla osób, które lubią miejskie życie, ale chciałyby mieszkać w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Standard osiedla stanowią najwyższej jakości materiały, na które składają się: drzwi wejściowe drewniane o wymiarach 1100 mm na 2500 mm, okna drewniano – aluminiowe renomowanej firmy – każda witryna wejściowa na ogród jest wyposażona w bezprogowy system HST z hamulcem zwalniającym okno w ostatniej fazie zamykania, garaż wolnostojący z wydzieloną komórką lokatorską, otwierany drogą radiową. Budynki ocieplone są 20 cm styropianem. Dach kryty jest pełnym deskowaniem wykończony białym struktonitem, dodatkowo ocieplony warstwą wełny mineralnej. Brama wjazdowa otwiera się automatycznie. Elewacje budynku stanowi wysokiej jakości biały samoczyszczący silikonowy tynk. Osiedle ŁubinowaPark, będzie osiedlem posiadającym podziemne zbiorniki retencyjne o pojemności 100 000 l na wodę opadową. Mieszkańcy mogą z niej korzystać bezkosztowo. Do inwestycji będzie doprowadzony internet światłowodowy.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Łubinowa Park.