Łubinowa Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Development Łubinowa Park

Ceny od: 7 000 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Łubinowa Park dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A.1
5
110 m²
1

Opis Inwestycji

ŁubinowaPark to osiedle, które będzie się składać z 8 domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Pod koniec II kwartału 2020 roku, planujemy przekazać budynek A i B z 4 apartamentami gotowymi na sprzedaż i do zamieszkania. Budynki są zaprojektowane przez wyróżnionych architektów którzy postarali się nadać kształt ponadczasowej estetyki, tworząc niską, kameralną zabudowę o prestiżowym wyglądzie. Na pełen kompleks składać się będzie 8 mieszkań parterowych o powierzchni ok. 85 m2 z funkcjonalnymi ogrodami oraz 8 apartamentów dwupoziomowych z dogodnymi tarasami.Apartamenty ŁubinowaPark są idealnym wyborem dla osób, które lubią miejskie życie, ale chciałyby mieszkać w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Standard osiedla stanowią najwyższej jakości materiały, na które składają się: drzwi wejściowe drewniane o wymiarach 1100 mm na 2500 mm, okna drewniano – aluminiowe renomowanej firmy – każda witryna wejściowa na ogród jest wyposażona w bezprogowy system HST z hamulcem zwalniającym okno w ostatniej fazie zamykania, garaż wolnostojący z wydzieloną komórką lokatorską, otwierany drogą radiową. Budynki ocieplone są 20 cm styropianem. Dach kryty jest pełnym deskowaniem wykończony białym struktonitem, dodatkowo ocieplony warstwą wełny mineralnej. Brama wjazdowa otwiera się automatycznie. Elewacje budynku stanowi wysokiej jakości biały samoczyszczący silikonowy tynk. Osiedle ŁubinowaPark, będzie osiedlem posiadającym podziemne zbiorniki retencyjne o pojemności 100 000 l na wodę opadową. Mieszkańcy mogą z niej korzystać bezkosztowo. Do inwestycji będzie doprowadzony internet światłowodowy.

Inwestycja Łubinowa Park znajduje się na Ołtaszynie, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera City Development Łubinowa Park.

Inwestycja Łubinowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Łubinowa Park pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 110 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 110 m2 w cenie od 770 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Development Łubinowa Park przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 470 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard osiedla stanowią najwyższej jakości materiały, na które składają się: drzwi wejściowe drewniane o wymiarach 1100 mm na 2500 mm, okna drewniano – aluminiowe renomowanej firmy – każda witryna wejściowa na ogród jest wyposażona w bezprogowy system HST z hamulcem zwalniającym okno w ostatniej fazie zamykania, garaż wolnostojący z wydzieloną komórką lokatorską, otwierany drogą radiową. Budynki ocieplone są 20 cm styropianem. Dach kryty jest pełnym deskowaniem wykończony białym struktonitem, dodatkowo ocieplony warstwą wełny mineralnej. Brama wjazdowa otwiera się automatycznie. Elewacje budynku stanowi wysokiej jakości biały samoczyszczący silikonowy tynk. Osiedle ŁubinowaPark, będzie osiedlem posiadającym podziemne zbiorniki retencyjne o pojemności 100 000 l na wodę opadową. Mieszkańcy mogą z niej korzystać bezkosztowo.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 110 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 770 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Łubinowa Park

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łubinowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Łubinowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strachowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łubinowa Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Kropeczka - Niepubliczny Punkt Przedszkolny przy Centrum Edykacji i Zabawy Edukarnia w odległości 230 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Łatwo Powiedzieć" w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łubinowa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Olio, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Chleboteka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łubinowa Park w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.07.2020

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie