Wrocławska 79

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Caba Development

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 79

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 401 ofert w najbliższej okolicy!

Wrocławska 79

5 zdjęć

Wrocławska 79
Wrocławska 79
Wrocławska 79
Wrocławska 79

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W ramach inwestycji powstanie budynek wielorodzinny, w którym powstanie 128 mieszkań oraz 1 lokal użytkowy. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Wrocławskiej nr 79 w Krakowie na działce 14/2 (obręb 45, Krowodrza). Całość będzie ogrodzona. Zapewniony jest dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Budynek będzie miał 10 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną w której znajdą się miejsca postojowe oraz pomieszczenia techniczne.

Wjazd na teren inwestycji z ul. Wrocławskiej poprzez bramę wjazdową i dalej projektowaną drogą wewnętrzną.

Inwestycja Wrocławska 79 znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska 79 (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Caba Development.

Inwestycja Wrocławska 79 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wrocławska 79 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caba Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- żelbetowo- ceramiczna.

Dach

- stropodach pogrążony kryty membraną EPDM.

Elewacja

- ocieplenie metodą „lekką – mokrą” z wyprawą zewnętrzną w postaci tynku strukturalnego – poziom parteru, pierwszego piętra oraz częściowo na wyższych kondygnacjach płytki ceramiczne lub klinkierowe na ociepleniu.

Ściany

- zewnętrzne - ocieplane wełną i wykończone cienkowarstwowym tynkiem – na poziomie parteru, pierwszego piętra oraz częściowo na wyższych kondygnacjach płytki ceramiczne lub klinkierowe na ociepleniu, - działowe - w mieszkaniach z pustaków silikatowych.

Parapety zewnętrzne

- blacha tytanowo-cynkowa.

Instalacje

- energii elektrycznej, - telefoniczna, - telewizji cyfrowej, - telewizji satelitarnej, - internetowa, - domofonowa.

Ogrzewanie

- c.o. i c.w.o. z miejskiej sieci ciepłowniczej (MPEC).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca): 27 miejsc postojowych na poziomie posadzki, wyznaczone liniami malowanymi na posadzce; 66 miejsc postojowych na platformach postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrocławska 79?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrocławska 79 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Wrocławska 79 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mazowiecka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrocławska 79 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska 79 znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne TIBA w odległości 40 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego SEKA S.A. Oddział w Krakowie w odległości 40 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Małe Impresje w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrocławska 79 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Jubilat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska 79 w odległości 130 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.11.2016
Data aktualizacji: 01.10.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: