Rezydencja Ustronie Morskie

Oferta archiwalna

kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Zachodnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 353 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Ustronie Morskie

10 zdjęć

Rezydencja Ustronie Morskie
Rezydencja Ustronie Morskie
Rezydencja Ustronie Morskie
Rezydencja Ustronie Morskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • boisko
 • korty tenisowe
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 40 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : dla wszystkich mieszkańców.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Rezydencja Ustronie Morskie logo

PLAN KOMPLEKSU

W odległości zaledwie 500 m od piaszczystej plaży powstaje unikalny kompleks mieszkalno-wypoczynkowy Rezydencja Ustronie Morskie. W ofercie znajdą się apartamenty oraz domy.

W obrębie inwestycji znajdzie się 8 budynków apartamentowych czterokondygnacyjnych. Zaprojektowano w nich apartamenty od 28 m2 do 80 m2 z indywidualnym ogrzewaniem gazowym i przestronnym balkonem. Dodatkowo na dachu każdego z budynków powstanie taras widokowy, miejsce spotkań, idealna przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

W ramach kompleksu zaplanowano również kameralne domy wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o metrażu od 69 do 108m2, z własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym.

Inwestycja będzie realizowana etapami w latach 2012 – 2025.

Rozpoczęcie prac budowlanych miało miejsce wiosną 2012 roku. W ramach pierwszego etapu powstały dwa budynki apartamentowe, jeden z nich z lokalami usługowymi na parterze, cztery domy wolnostojące oraz cztery domy w zabudowie bliźniaczej.

Obecnie znajdujemy się na etapie budowy siódmego z kolei budynku apartamentowego (D7). Do tej pory powstało również pięć domów w zabudowie szeregowej z 5 domami w szeregu (typu E) oraz cztery szeregowce z 4 domami w szeregu (typu F).

Przewidywany termin oddania budynku D7 do użytku to lato 2020, wszystkie podane ceny uwzględniają wykończenie w stanie deweloperskim.

Rezydencja Ustronie Morskie to:

- nowoczesna, starannie zaplanowana architektura,

- kompleksowe zagospodarowanie terenu,

- komfortowe domy i apartamenty w stanie deweloperskim, na życzenie klienta wykończane “pod klucz”,

- własne ogrzewanie gazowe,

- cichobieżna winda w budynkach z apartamentami.

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Zachodnia (3.9 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Burco Development Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Burco Development Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Ustronie Morskie to jedna z najbardziej znanych i popularnych miejscowości turystyczno-uzdrowiskowych polskiego wybrzeża. Jego atuty to przede wszystkim czysta, piaszczysta plaża, malownicza okolica oraz atrakcyjne położenie pomiędzy największymi miastami regionu Kołobrzegiem i Koszalinem. Oprócz bogatej bazy noclegowej każdy odwiedzający znajdzie wiele możliwości spędzania aktywnie czasu oraz szeroki wybór lokali gastronomicznych. Lokalizacja: Kołobrzeg – 14 km Koszalin – 30 km Szczecin/Goleniów (airport) – 114 km Atrakcje Ustronie Morskie to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Aktywni, oprócz kąpieli słonecznych i morskich, skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych, wędkarstwa morskiego oraz  jazdy konnej. Do dyspozycji wczasowiczów pozostają również boiska sportowe, korty tenisowe, sala gimnastyczna, centrum sportowo-rekreacyjne z Aquaparkiem “Helios” oraz Golf Driving Range. Duża atrakcją są także loty turystyczno-widokowe motolotnią, a także skoki spadochronowe, organizowane na terenie lotniska w Bagiczu. W gminie Ustronie Morskie znajdują się liczne zabytki – niektóre datowane na XII wiek n.e. Większość z nich znajduje się w miejscowości Rusowo. W Strzepowie zmożna obejrzeć położony na wzniesieniu neogotycki kościół oraz neobarokowy pałac.

Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sianożęty - skrzyżowanie.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Lidl, w odległości 480 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie w odległości 40 m znajduje się Basen, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ustroniu Morskim

Oferty w Ustroniu Morskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: