Rezydencja Ustronie Morskie

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Burco Development Polska Sp. z o.o.

Ceny od: 6 546 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
D7 0.5
2
47,51 m²
Parter
D7 3.4
2
46,49 m²
3

Zobacz inne etapy inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie

Opis Inwestycji

Rezydencja Ustronie Morskie

PLAN KOMPLEKSUW odległości zaledwie 500 m od piaszczystej plaży powstaje unikalny kompleks mieszkalno-wypoczynkowy Rezydencja Ustronie Morskie. W ofercie znajdą się apartamenty oraz domy.W obrębie inwestycji znajdzie się 8 budynków apartamentowych czterokondygnacyjnych. Zaprojektowano w nich apartamenty od 28 m2 do 80 m2 z indywidualnym ogrzewaniem gazowym i przestronnym balkonem. Dodatkowo na dachu każdego z budynków powstanie taras widokowy, miejsce spotkań, idealna przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.W ramach kompleksu zaplanowano również kameralne domy wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o metrażu od 69 do 108m2, z własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym.Inwestycja będzie realizowana etapami w latach 2012 – 2025.Rozpoczęcie prac budowlanych miało miejsce wiosną 2012 roku. W ramach pierwszego etapu powstały dwa budynki apartamentowe, jeden z nich z lokalami usługowymi na parterze, cztery domy wolnostojące oraz cztery domy w zabudowie bliźniaczej.Obecnie znajdujemy się na etapie budowy siódmego z kolei budynku apartamentowego (D7). Do tej pory powstało również pięć domów w zabudowie szeregowej z 5 domami w szeregu (typu E) oraz cztery szeregowce z 4 domami w szeregu (typu F).Przewidywany termin oddania budynku D7 do użytku to lato 2020, wszystkie podane ceny uwzględniają wykończenie w stanie deweloperskim.Rezydencja Ustronie Morskie to:- nowoczesna, starannie zaplanowana architektura,- kompleksowe zagospodarowanie terenu,- komfortowe domy i apartamenty w stanie deweloperskim, na życzenie klienta wykończane “pod klucz”,- własne ogrzewanie gazowe,- cichobieżna winda w budynkach z apartamentami.

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Zachodnia (3.9 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Burco Development Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów w tym 50 lokali typu apartament, znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie pozostały na sprzedaż 2 apartamenty o powierzchniach od 46 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 6 546 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 48 m2 w cenie od 315 762 zł (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Burco Development Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: dla wszystkich mieszkańców.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, basen, boisko, internet, korty tenisowe, TV kablowa, winda, rowerownia, sala fitness.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 2 apartamenty w tym.
Powierzchnie apartamentów:od 46 do 48 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 315 762 do 415 122 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 546 do 8 827 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to jedna z najbardziej znanych i popularnych miejscowości turystyczno-uzdrowiskowych polskiego wybrzeża. Jego atuty to przede wszystkim czysta, piaszczysta plaża, malownicza okolica oraz atrakcyjne położenie pomiędzy największymi miastami regionu Kołobrzegiem i Koszalinem. Oprócz bogatej bazy noclegowej każdy odwiedzający znajdzie wiele możliwości spędzania aktywnie czasu oraz szeroki wybór lokali gastronomicznych. Lokalizacja: Kołobrzeg – 14 km Koszalin – 30 km Szczecin/Goleniów (airport) – 114 km Atrakcje Ustronie Morskie to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Aktywni, oprócz kąpieli słonecznych i morskich, skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych, wędkarstwa morskiego oraz  jazdy konnej. Do dyspozycji wczasowiczów pozostają również boiska sportowe, korty tenisowe, sala gimnastyczna, centrum sportowo-rekreacyjne z Aquaparkiem “Helios” oraz Golf Driving Range. Duża atrakcją są także loty turystyczno-widokowe motolotnią, a także skoki spadochronowe, organizowane na terenie lotniska w Bagiczu. W gminie Ustronie Morskie znajdują się liczne zabytki – niektóre datowane na XII wiek n.e. Większość z nich znajduje się w miejscowości Rusowo. W Strzepowie zmożna obejrzeć położony na wzniesieniu neogotycki kościół oraz neobarokowy pałac.

Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.

Data publikacji: 31.05.2012

Data aktualizacji: 27.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie